Żółty Szalik


1 głosy
Żółty Szalik
Oceń film
5.00

Żółty Szalik - fabułaFabuła filmu "Żółty Szalik"Film "Żółty Szalik" opowiada historię młodego chłopca o imieniu Pierre. Jest on synem bogatego biznesmena, który nie ma czasu dla swojego syna. Pierre jest samotny i nie ma przyjaciół. Pewnego dnia jego ojciec kupuje mu żółty szalik, który staje się jego najlepszym przyjacielem.

Pierre zaczyna nosić szalik wszędzie, gdzie idzie. Jego szalik staje się jego znakiem rozpoznawczym. Pewnego dnia Pierre spotyka dziewczynę o imieniu Marie, która również nosi żółty szalik. Od tego momentu Pierre i Marie stają się najlepszymi przyjaciółmi.

Przyjaźń Pierre'a i MariePierre i Marie spędzają razem każdą wolną chwilę. Chodzą do szkoły, bawią się w parku i spędzają czas na wycieczkach. Ich przyjaźń jest silna i niezłomna.

Jednak ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy Pierre dowiaduje się, że jego ojciec planuje wyjechać z miasta. Pierre jest zrozpaczony i nie wie, co ma zrobić. Marie postanawia mu pomóc i razem zaczynają planować ucieczkę.

Ucieczka Pierre'a i MariePierre i Marie uciekają z miasta i wyruszają w podróż, aby odnaleźć szczęście. Podczas swojej podróży spotykają wielu ludzi, którzy pomagają im w ich wędrówce.

W końcu Pierre i Marie docierają do miejsca, w którym mogą zacząć nowe życie. Ich przyjaźń jest silniejsza niż kiedykolwiek. Żółty szalik staje się symbolem ich przyjaźni i wspólnej podróży.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Żółty Szalik obsada
Żółty Szalik
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 60 min.
Reżyseria: Janusz Morgenstern
Scenariusz: Jerzy Pilch
Produkcja: Polska
Premiera: 20 grudnia 2000 (świat)

Żółty Szalik - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Żółty Szalik - Opinie

8 + 4 =

Żółty Szalik - polecane w tej kategorii

Żółty Szalik - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne