Czysta krew


0 głosy
True Blood
Oceń film
0.00

Czysta krew - fabułaFabuła serialu "Czysta krew"Serial "Czysta krew" opowiada o rodzinie z Nowego Orleanu, która odkrywa, że ma długą historię związaną z wampirami, wilkołakami i innymi istotami z nadprzyrodzonego świata. Głównymi bohaterami są członkowie rodziny Sookie Stackhouse: Sookie, jej brat Jason, ich matka Gran i ich wujek, barman Sam Merlotte.

Sookie StackhouseSookie jest główną bohaterką serialu. Jest telepatką, co oznacza, że ​​może czytać myśli innych. Pracuje jako kelnerka w barze Sama Merlotte'a. Sookie jest zakochana w Billu Comptonie, wampirze, który przybył do Nowego Orleanu.

Jason StackhouseJason jest bratem Sookie. Jest niezależnym i impulsywnym mężczyzną, który często wpada w tarapaty. Pracuje jako sprzedawca w sklepie z narzędziami.

Gran StackhouseGran jest matką Sookie i Jasona. Jest wyrozumiałą i mądrą kobietą, która wie więcej, niż się wydaje.

Sam MerlotteSam jest wujem Sookie i Jasona. Jest barmanem w barze, który prowadzi. Jest także wilkołakiem, który ukrywa swoją tożsamość.

Bill ComptonBill jest wampirem, który przybył do Nowego Orleanu. Jest zakochany w Sookie i stara się chronić ją przed niebezpieczeństwami związanymi z nadprzyrodzonym światem.

Serial "Czysta krew" opowiada o przygodach Sookie i jej rodziny, która musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom związanym z nadprzyrodzonym światem. Przygody te są pełne zwrotów akcji, tajemnic i niespodzianek.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Czysta krew obsada
Czysta krew
Kategoria: Seriale
Gatunek: Sci-Fi i Fantasy
Czas trwania: 54 min.
Reżyseria: John Dahl, Michael Lehmann, Scott Winant, Alan Ball
Scenariusz: Charlaine Harris, Alan Ball i inni
Produkcja: USA
Premiera: 7 lutego 2009 (Polska)
7 września 2008 (świat)

Czysta krew - gdzie obejrzeć

od 19,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Czysta krew - Opinie

2 + 7 =

Czysta krew - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne