Prawo Agaty


13 głosy
Prawo Agaty
Oceń film
4.38

Prawo Agaty - fabułaPrawo Agaty - serial o prawniczcePrawo Agaty to serial telewizyjny, który opowiada historię Agaty Przybyszewskiej – prawniczki, która pracuje w kancelarii adwokackiej. Agata jest ambitną i skuteczną prawniczką, która zawsze stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Postacie w serialuAgata Przybyszewska to główna bohaterka serialu. Jest ambitną i skuteczną prawniczką, która zawsze stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Krzysztof Kowalewski to mąż Agaty. Jest ona współwłaścicielem kancelarii adwokackiej, w której pracuje Agata.

Kamil Kowalewski to syn Agaty i Krzysztofa. Jest on młodym i ambitnym studentem prawa, który próbuje pomóc swojej matce w jej pracy.

Katarzyna Kowalewska to córka Agaty i Krzysztofa. Jest ona młodą i energiczną dziewczyną, która próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie.

Fabuła serialuSerial skupia się na codziennym życiu Agaty i jej rodziny. Agata jest zmuszona do ciągłego dostosowywania się do zmieniających się okoliczności, aby zapewnić swoim klientom najlepszą możliwą obronę. W tym samym czasie musi zmagać się z problemami w swojej rodzinie, takimi jak trudności wychowawcze, problemy związane z wyborem kariery i relacjami między rodzicami a dziećmi.

Serial pokazuje, jak Agata i jej rodzina radzą sobie z codziennymi problemami i jak starają się zachować równowagę między pracą a życiem rodzinnym. Serial skupia się na tematach takich jak rodzina, przyjaźń, miłość i praca.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Prawo Agaty obsada
Prawo Agaty
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Maciej Migas, Patryk Yoka i inni
Scenariusz: Kaja Krawczyk, Piotr Szymanek i inni
Produkcja: Polska
Premiera: 4 marca 2012

Prawo Agaty - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Prawo Agaty - Opinie

8 + 4 =

Prawo Agaty - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne