Bulwar odkupienia


0 głosy
Salvation Boulevard
Oceń film
0.00

Bulwar odkupienia - fabułaFabuła filmu "Bulwar odkupienia"Film "Bulwar odkupienia" to opowieść o młodym mężczyźnie, który po wyjściu z więzienia postanawia zmienić swoje życie. Jego imię to Tommy. Przez lata Tommy był zamieszany w przestępcze działania, ale teraz postanawia zacząć wszystko od nowa.

Tommy i jego przyjacieleTommy ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w jego nowym życiu. Wśród nich są: jego przyjaciel z dzieciństwa, Dave, który jest jego najlepszym przyjacielem, oraz jego była dziewczyna, Jenny, która wciąż go kocha.

Walka o odkupienieTommy musi walczyć o swoje odkupienie. Musi zmierzyć się z własnymi słabościami i przeszłością, aby móc zacząć nowe życie. Musi również stawić czoła swojemu byłemu szefowi, który chce go zmusić do powrotu do przestępczego świata.

ZakończenieTommy musi zmierzyć się z wieloma przeszkodami, aby osiągnąć swoje odkupienie. W końcu jednak udaje mu się zmienić swoje życie i odzyskać wolność. Wraz z przyjaciółmi i Jenny, Tommy odnajduje szczęście i spokój na bulwarze odkupienia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Bulwar odkupienia obsada
Bulwar odkupienia
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Sensacyjny, Komedia
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: George Ratliff
Scenariusz: George Ratliff, Douglas Stone
Produkcja: USA
Premiera: 24 stycznia 2011 (świat)

Bulwar odkupienia - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Bulwar odkupienia - Opinie

7 + 7 =

Bulwar odkupienia - polecane w tej kategorii

Bulwar odkupienia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne