Wkręceni 2


17 głosy
Wkręceni 2
Oceń film
2.88

Wkręceni 2 - fabułaWkręceni 2 - powrót do akcjiGrupa przyjaciół z Wkręconych powraca w Wkręconych 2. Tym razem ich przygoda jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Kuba i jego przyjacieleKuba (Kuba Wojewódzki) i jego przyjaciele: Tomek (Tomasz Karolak), Zosia (Agnieszka Dygant), Kostek (Krzysztof Czeczot) i Kacper (Kacper Kuszewski) są zmuszeni do współpracy, aby uratować swoją firmę. Muszą znaleźć sposób na przechytrzenie ich wroga, który chce wykorzystać ich firmę do swoich własnych celów.

Przygoda w GrecjiAby zrealizować swój plan, Kuba i jego przyjaciele wybierają się do Grecji. Tam spotykają się z miejscowymi przestępcami, którzy pomagają im w ich misji. Przyjaciele muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pokonać wroga i uratować swoją firmę.

Zwrot akcjiPodczas ich przygody w Grecji, Kuba i jego przyjaciele odkrywają, że ich wrogiem jest ktoś, kogo nie spodziewali się spotkać. Muszą zmienić swój plan i wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pokonać wroga i uratować swoją firmę.

Happy endPo wielu przygodach i niebezpieczeństwach, Kuba i jego przyjaciele odnoszą zwycięstwo. Ich firma jest uratowana, a oni są bardziej zżyci niż kiedykolwiek. Wkręceni 2 to pełna akcji i zwrotów akcji komedia, która zapewni widzom wiele śmiechu i dobrej zabawy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wkręceni 2 obsada
Wkręceni 2
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Piotr Wereśniak
Scenariusz: Piotr Wereśniak
Produkcja: Polska
Premiera: 16 stycznia 2015 (Polska i świat)

Wkręceni 2 - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
od 8 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
4 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Wkręceni 2 - Opinie

7 + 5 =

Wkręceni 2 - polecane w tej kategorii

Wkręceni 2 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne