Moonlight Mile


0 głosy
Moonlight Mile
Oceń film
0.00

Moonlight Mile - fabułaFabuła serialu "Moonlight Mile"Serial "Moonlight Mile" opowiada historię młodego mężczyzny, który po śmierci swojego ojca postanawia odnaleźć jego rodzinę. Główny bohater, Dan, wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją biologiczną matkę i rodzeństwo.

Główne postacieDan jest głównym bohaterem serialu. Jest młodym mężczyzną, który po śmierci swojego ojca postanawia odnaleźć jego rodzinę. Jego matka, która zostawiła go, gdy miał zaledwie kilka miesięcy, jest jednym z głównych wątków serialu.

Kolejną ważną postacią jest Joe, ojciec Dana. Joe był wielkim fanem baseballu i wychowywał syna w duchu tej gry. Joe zmarł, zanim Dan miał okazję go poznać.

Kolejną postacią jest Sarah, biologiczna matka Dana. Sarah zostawiła go, gdy miał zaledwie kilka miesięcy. Gdy Dan odnajduje Sarah, okazuje się, że ma ona dwoje dzieci, które są jego rodzeństwem.

Fabuła serialuSerial "Moonlight Mile" opowiada historię Dana, który po śmierci swojego ojca postanawia odnaleźć jego rodzinę. Podczas swojej podróży odkrywa, że ma on dwoje rodzeństwa, których nie znał. Dan musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, aby odnaleźć swoją rodzinę i zrozumieć, jak ważna jest rodzina.

Serial skupia się na relacjach między Danem a jego rodziną, a także na jego przygodach w drodze do odnalezienia ich. Dan musi zmierzyć się z wieloma trudnymi sytuacjami, aby odnaleźć swoją rodzinę i zrozumieć, jak ważna jest rodzina.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Moonlight Mile obsada
Moonlight Mile
Kategoria: Seriale
Gatunek: Sci-Fi i Fantasy, Przygodowy
Czas trwania: 23 min.
Reżyseria: Iku Suzuki
Scenariusz: Akinori Endo
Produkcja: Japonia
Premiera: 4 lutego 2007

Moonlight Mile - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Moonlight Mile - Opinie

10 + 5 =

Moonlight Mile - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne