Ziarno prawdy


0 głosy
Ziarno prawdy
Oceń film
0.00

Ziarno prawdy - fabułaFabuła filmu "Ziarno prawdy"Film "Ziarno prawdy" to thriller psychologiczny w reżyserii Johna Maddena. Głównymi bohaterami są Michael (Edward Norton) i Veronica (Milla Jovovich).

Michael i VeronicaMichael jest młodym prawnikiem, który pracuje w firmie prawniczej. Jego życie zmienia się, gdy spotyka Veronicę, która jest jego nową szefową. Veronica jest piękną, ale tajemniczą kobietą. Michael zaczyna się w niej zakochiwać, ale nie wie, że Veronica ma swoje własne sekrety.

Tajemnica VeroniciMichael odkrywa, że Veronica jest w posiadaniu tajemniczego ziarna prawdy, które może ujawnić sekretne informacje o wielu wpływowych ludziach. Michael i Veronica postanawiają wykorzystać ziarno prawdy, aby ujawnić prawdę i zdemaskować tych, którzy ukrywają prawdę.

Walka o prawdęMichael i Veronica muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby ujawnić prawdę. Muszą walczyć z wpływowymi ludźmi, którzy chcą ukryć prawdę. Muszą również stawić czoła swoim własnym demonom, aby odnaleźć prawdę.

ZakończenieMichael i Veronica muszą połączyć siły, aby odnaleźć prawdę i ujawnić ją światu. W końcu odkrywają prawdę i ujawniają ją światu. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Michael i Veronica są szczęśliwi, że udało im się ujawnić prawdę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ziarno prawdy obsada
Ziarno prawdy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Thriller
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Borys Lankosz
Scenariusz: Borys Lankosz, Zygmunt Miłoszewski
Produkcja: Polska
Premiera: 30 stycznia 2015 (Polska)
19 stycznia 2015 (świat)

Ziarno prawdy - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Ziarno prawdy - Opinie

3 + 10 =

Ziarno prawdy - polecane w tej kategorii

Ziarno prawdy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne