Ojciec Mateusz


4 głosy
Ojciec Mateusz
Oceń film
3.00

Ojciec Mateusz - fabułaOjciec Mateusz - serial kryminalnyOjciec Mateusz to serial kryminalny, który opowiada o losach księdza Mateusza, który mieszka w małej miejscowości w Polsce. Ksiądz Mateusz jest zawsze gotowy pomagać ludziom w potrzebie, a jego wiedza i doświadczenie w zakresie prawa i sprawiedliwości są nieocenione.

PostacieGłównym bohaterem serialu jest ksiądz Mateusz, który jest zawsze gotowy pomagać ludziom w potrzebie. Jego współpracownikiem jest policjant, komisarz Adam Zawada, który jest zawsze gotowy wspierać księdza w jego działaniach. W serialu pojawiają się również inne postacie, takie jak: proboszcz Wojciech, który jest przyjacielem księdza Mateusza, jego siostra, która jest zawsze gotowa pomóc w trudnych sytuacjach, a także sąsiadka, która jest zawsze gotowa doradzić księdzu w trudnych sytuacjach.

FabułaSerial opowiada o losach księdza Mateusza, który jest zawsze gotowy pomagać ludziom w potrzebie. Ksiądz Mateusz i jego współpracownik, komisarz Adam Zawada, są zawsze gotowi rozwiązywać zagadki kryminalne i pomagać ludziom w potrzebie. Serial opowiada o ich przygodach i wyzwaniach, które napotykają na swojej drodze. Serial skupia się na tematach takich jak przestępczość, sprawiedliwość, miłość i przyjaźń. Serial jest pełen zwrotów akcji i zaskakujących zakończeń.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ojciec Mateusz obsada
Ojciec Mateusz
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 45 min. min.
Reżyseria: Maciej Dejczer, Andrzej Kostenko, Maciej Dutkiewicz i inni
Scenariusz: Jolanta Hartwig-Sosnowska, Grzegorz Łoszewski i inni
Produkcja: Polska
Premiera: 11 listopada 2008

Ojciec Mateusz - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Ojciec Mateusz - Opinie

2 + 2 =

Ojciec Mateusz - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne