Biała sukienka


1 głosy
Biała sukienka
Oceń film
2.00

Biała sukienka - fabułaFabuła filmu "Biała sukienka"Film "Biała sukienka" to opowieść o młodej kobiecie, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją tożsamość. Główną bohaterką jest Isabelle, która pochodzi z bogatej rodziny. Jest piękną, młodą kobietą, która ma wszystko, czego potrzebuje do szczęścia.

Isabelle i jej przyjacieleIsabelle ma wielu przyjaciół, którzy są jej wsparciem w trudnych chwilach. Wśród nich są: jej przyjaciółka z dzieciństwa, Sophie, która jest jej najlepszą przyjaciółką, oraz jej przyjaciel, Jean, który jest zakochany w Isabelle.

Podróż do ParyżaIsabelle postanawia wyruszyć w podróż do Paryża, aby odnaleźć swoją tożsamość. W Paryżu spotyka się z przyjaciółmi, którzy jej pomagają w odkryciu jej prawdziwego ja. W trakcie swojej podróży Isabelle poznaje nowych ludzi, odkrywa nowe miejsca i doświadcza nowych rzeczy.

Biała sukienkaW trakcie swojej podróży Isabelle spotyka się z młodym mężczyzną, który oferuje jej białą sukienkę. Isabelle postanawia ją kupić i nosić ją wszędzie, gdzie się udaje. Biała sukienka staje się symbolem jej nowej tożsamości.

ZakończenieW końcu Isabelle odkrywa swoją prawdziwą tożsamość i wraca do domu. Tam spotyka się z Jeanem, który wyznaje jej swoje uczucia. Isabelle i Jean zakochują się w sobie i postanawiają spędzić resztę życia razem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Isabelle i Jean są szczęśliwi i zakochani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Biała sukienka obsada
Biała sukienka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 65 min.
Reżyseria: Michał Kwieciński
Scenariusz: Doman Nowakowski
Produkcja: Polska
Premiera: 19 czerwca 2003 (świat)

Biała sukienka - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Biała sukienka - Opinie

5 + 3 =

Biała sukienka - polecane w tej kategorii

Biała sukienka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne