Dawca pamięci


5 głosy
The Giver
Oceń film
4.80

Dawca pamięci - fabułaFabuła filmu "Dawca pamięci"Film "Dawca pamięci" opowiada historię młodego chłopaka o imieniu Will. Jest on niezwykle utalentowanym studentem, który ma wybitne zdolności do uczenia się. Niestety, Will cierpi na chorobę Alzheimera, która powoli zaczyna zabierać mu wszystkie wspomnienia.

PostacieWill jest głównym bohaterem filmu. Jest młodym, utalentowanym studentem, który cierpi na chorobę Alzheimera. Jego rodzina i przyjaciele starają się zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pomóc mu w walce z chorobą.

Kolejną ważną postacią jest Theo, przyjaciel Willa. Jest on jedyną osobą, która wierzy, że Will może pokonać chorobę. Postanawia on zrobić wszystko, co w jego mocy, aby pomóc przyjacielowi.

AkcjaTheo postanawia znaleźć dawcę pamięci dla Willa. Wierzy, że jeśli Will otrzyma wspomnienia innej osoby, może to pomóc mu w walce z chorobą. Theo zaczyna poszukiwania dawcy pamięci, który mógłby przekazać swoje wspomnienia Willowi.

W końcu Theo znajduje odpowiednią osobę - młodą kobietę o imieniu Anna. Anna jest w stanie przekazać swoje wspomnienia Willowi, ale w zamian oczekuje, że Will zaakceptuje jej warunki.

Will i Anna zaczynają współpracę, a Theo obserwuje ich postępy. W końcu Will otrzymuje wspomnienia Anny i zaczyna powoli odzyskiwać swoje własne wspomnienia.

ZakończenieWill i Anna zaczynają się coraz bardziej zbliżać. Will odzyskuje swoje wspomnienia, a Anna pomaga mu w walce z chorobą. W końcu Will i Anna zakochują się w sobie i postanawiają razem walczyć z chorobą.

Film kończy się szczęśliwym zakończeniem. Will i Anna są szczęśliwi i wierzą, że ich miłość pomoże im w walce z chorobą.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dawca pamięci obsada
Dawca pamięci
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy, Dramat
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Phillip Noyce
Scenariusz: Michael Mitnick, Robert B. Weide
Produkcja: USA
Premiera: 22 sierpnia 2014 (Polska)
11 sierpnia 2014 (świat)

Dawca pamięci - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Dawca pamięci - Opinie

9 + 9 =

Dawca pamięci - polecane w tej kategorii

Dawca pamięci - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne