Autor widmo


0 głosy
The Ghost Writer
Oceń film
0.00

Autor widmo - fabułaFabuła filmu "Autor widmo"Film "Autor widmo" to historia młodego pisarza, Mike'a Enslina, który zajmuje się badaniem zjawisk paranormalnych. Mike jest sceptyczny wobec wszelkich zjawisk nadprzyrodzonych, a jego praca polega na odwiedzaniu miejsc, w których miały miejsce dziwne zdarzenia.

Spotkanie z Doktorem SallingeriemPodczas jednej z wypraw Mike spotyka Doktora Sallingera, który twierdzi, że może mu pomóc w odkryciu prawdy o zjawiskach paranormalnych. Sallinger zaprasza Mike'a do swojego hotelu, gdzie mówi mu o tajemniczym Autorze Widmo, który miałby mieć wpływ na wszystkie zjawiska paranormalne.

Poszukiwania Autora WidmoMike postanawia zbadać sprawę i wyrusza w podróż, aby odnaleźć Autora Widmo. Podczas swojej wyprawy spotyka wielu ludzi, którzy twierdzą, że widzieli Autora Widmo. Mike zaczyna wierzyć, że istnieje coś takiego jak Autor Widmo, ale nie jest pewien, czy jest to dobro czy zło.

Konfrontacja z Autorem WidmoW końcu Mike odkrywa, że Autor Widmo to jego własny ojciec, który zmarł wiele lat temu. Mike dowiaduje się, że jego ojciec był w stanie kontrolować zjawiska paranormalne i wykorzystywał je do własnych celów. Mike postanawia zmierzyć się z Autorem Widmo i walczyć o swoje życie.

ZakończeniePo wielu próbach Mike w końcu pokonuje Autora Widmo i odzyskuje wolność. W końcu Mike zaczyna wierzyć w istnienie zjawisk paranormalnych i postanawia poświęcić swoje życie, aby je badać. Film kończy się sceną, w której Mike wyrusza w kolejną podróż, aby odkryć tajemnice zjawisk paranormalnych.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Autor widmo obsada
Autor widmo
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Obyczajowy, Dramat
Czas trwania: 128 min.
Reżyseria: Robert Harris, Roman Polański
Scenariusz: Roman Polański
Produkcja: Francja, Niemcy, Wielka Brytania
Premiera: 19 lutego 2010 (Polska)
12 lutego 2010 (świat)

Autor widmo - gdzie obejrzeć

14,99 zł
w pakiecie
Film dostępny w pakiecie Multi (opłata miesięczna) - dla klientów T-Mobile pierwszy miesiąc za darmo
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Autor widmo - Opinie

10 + 8 =

Autor widmo - polecane w tej kategorii

Autor widmo - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne