Fot: s_bukley / Shutterstock.com

Meredith Palmer

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Meredith Palmer to bohaterka amerykańskiej wersji sitcomu "The Office", odgrywana przez Kate Flannery. Pracowniczka lokalnego oddziału (Scranton) firmy Dunder Mifflin, zajmującej się dystrybucją papieru. Nie jesteśmy całkowicie pewni, czym zajmuje się w pracy poza stawianiem pasjansów. Może mieć coś wspólnego z kontaktami z klientami. Nie respektuje jakichkolwiek norm społecznych, jest totalnie nieodpowiedzialną, rozwiązłą seksualnie alkoholiczką. W jednym z odcinków sugeruje, że kiedyś grała w filmach pornograficznych. Była dwukrotnie zamężna i ma dwoje dzieci, syna Jake'a i córkę Wendy. Jest fanką mocnego, rockowego brzmienia, w szczególności  Led Zeppelin i Motörhead.


Meredith nie jest osobą zbyt wybredną, wielokrotnie wykazuje chęć współżycia z różnymi współpracownikami. Podobno była niegdyś związana z Creedem Brattonem.


Jeździ zdezelowanym, mocno poobijanym Fordem Aerostarem.


WYGLĄD


Meredith to dojrzała kobieta. Ma średniej długości włosy rudego koloru. Podczas jednego z przyjęć świątecznych przypadkowo podpala sobie włosy. W dziewiątym sezonie goli je, podejrzewając, że ma wszy i nosi potem peruki. Często zakłada długie sukienki bez dekoltu oraz swetry, a na nogach ma rajstopy. Jej ulubionym kolorem jest zielony. Zależnie od stanu, w jakim się znajduje, zdarza jej się także ubierać bardziej skąpo i niedbale. Wielokrotnie odsłania piersi, celowo lub przypadkiem. Zazwyczaj wszyscy odwracają wówczas wzrok.


BIOGRAFIA


Sezony 1-4


W pierwszym sezonie dowiadujemy się, że przeszła histerektomię, czyli operację usunięcia macicy. Następnie coraz więcej dowiadujemy się o problemie alkoholowym Meredith – jest to wątek z pogranicza dramatu i komedii. Kobieta oficjalnie przyznaje się do choroby i mówi, że chciałaby rzucić. Jest nawet zapisana do AA. Wspomina również, że nie pamięta mężczyzn, z którymi kochała się pod wpływem. Pomimo chęci odstawienia alkoholu, kontynuuje jednak picie i publiczne obnażanie się, czego świadkami możemy być podczas wielu imprez firmowych.


Doznaje małej traumy po tym, jak nietoperz wplątuje jej się we włosy, a Dwight zarzuca na to worek na śmieci, aby go złapać.


Na początku czwartego sezonu Michael uderza ją przypadkiem swoim samochodem, łamiąc Meredith miednicę. Wszyscy współpracownicy odwiedzają koleżankę w szpitalu. Podczas badań okazuje się, że może mieć wściekliznę z powodu incydentu z nietoperzem.


Sezony 5-9


Podczas jednego ze świątecznych przyjęć w biurze kobieta upija się i przypadkowo podpala włosy podczas tańca brzucha. Michael organizuje dla niej interwencję, która jednak nic nie daje. Wyciąga więc Meredith pozornie na drinka, a tak naprawdę zabiera ją do kliniki odwykowej. Okazuje się jednak, że nie można tam zostawić nikogo wbrew jego woli.


Michael, Jim i Dwight chcą podpatrzyć w odcinku pt. „The Sting” techniki sprzedażowe ich największego konkurenta, Danny'ego Cordray'a. W tym celu wymyślają fikcyjną firmę z Meredith jako CEO. W pokoju wyposażonym w kamerki i podsłuch kobieta ma czekać na sprzedawcę. Wszystko idzie zgodnie z planem dopóki Meredith nie zaczyna uwodzić przystojnego Danny'ego...


W dziewiątym sezonie jest podejrzewana (niesłusznie) o to, że przyniosła wszy do biura. Goli więc głowę na łyso i musi potem nosić peruki.


 

Pełna biografia »

Meredith Palmer - powiązania postaci

Meredith Palmer
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Kate Flannery

Meredith Palmer - Opinie

4 + 5 =

Biuro - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne