Ja Wam pokażę


1 głosy
Ja Wam pokażę
Oceń film
2.00

Ja Wam pokażę - fabułaFabuła serialu "Ja Wam pokażę"Serial "Ja Wam pokażę" opowiada historię trzech przyjaciół - Anny, Jacka i Tomka. Anna jest młodą, ambitną dziewczyną, która pragnie zostać pisarką. Jacek to z kolei zapalony podróżnik, który wyrusza w niezwykłe miejsca, aby odkrywać nowe rzeczy. Tomek natomiast jest zapalonym sportowcem, który uwielbia wyzwania.

Początek przygodyWszystko zaczyna się, gdy trójka przyjaciół postanawia wyruszyć w podróż po świecie. Ich celem jest odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nowych ludzi i przeżywanie niezapomnianych przygód. W trakcie swojej wyprawy spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w ich przygodzie.

Przygoda trwaW trakcie swojej podróży trójka przyjaciół odkrywa wiele tajemniczych miejsc, spotyka wielu ciekawych ludzi i przeżywa niezapomniane przygody. Przygoda trwa, a trójka przyjaciół zdobywa coraz więcej wiedzy i doświadczenia.

ZakończeniePo wielu przygodach i wyzwaniach trójka przyjaciół wraca do domu. Każdy z nich zdobył wiele wiedzy i doświadczenia, które pozwoliły im stać się lepszymi ludźmi. Serial "Ja Wam pokażę" to opowieść o przyjaźni, odwadze i odkrywaniu nowych rzeczy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ja Wam pokażę obsada
Ja Wam pokażę
Kategoria: Seriale
Gatunek: Komediowy, Obyczajowy
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Denis Delic
Scenariusz: Katarzyna Grochola, Tomasz Kępski
Produkcja: Polska
Premiera: 2 września 2007

Ja Wam pokażę - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Ja Wam pokażę - Opinie

10 + 4 =

Ja Wam pokażę - polecane w tej kategorii

Ja Wam pokażę - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne