Fot: Krzysztof Stefaniak / Shutterstock.com

Ben Geller

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Ben jest synem Rossa i Carol, czyli dzieckiem z pierwszego małżeństwa Rossa. Uważa też za swoją mamę, późniejszą żonę Carol – Susan. Bohatera możemy zobaczyć w sezonach 3 do 8. Ben jest uśmiechniętym, energicznym chłopcem, lubiącym psocić i dość szybko wpadającym w nudę. W serialu obserwujemy go odkąd się rodzi, aż do momentu kiedy ma około siedmiu lat. Ojcem chrzestnym Bena jest Chandler. 
Rolę Bena odgrywają Michael Gunderson, Charles Thomas Allen, John Christopher Allen, Cole Sprouse.


WYGLĄD


Ben jest uroczym, jasnym blondynkiem o krótkich włosach.


BIOGRAFIA


O ciąży Carol dowiadujemy się w 1 sezonie. Od początku, mimo że wiemy, że opiekę nad Benem obejmują Carol z partnerką, widzimy, że Ross również angażuje się w wychowanie syna. Dziecko jest kochane i rozpieszczane przez całą trójkę rodziców. Imię wymyślają dla chłopca Ross i Susan po uprzedniej kłótni o względy Carol. Wspólny wybór imienia syna staje się jednocześnie białą flagą w ich relacjach.


W kolejnych sezonach widzimy, że Ross spędza z Benem czas, między innymi będąc przy jego pierwszych słowach, ucząc go żydowskich zwyczajów świątecznych, jazdy na rowerze. Przejmuje się też bardzo jego wychowaniem, obawiając się, że zabawa lalką może na niego źle wpłynąć (z czego śmieją się pozostali przyjaciele). Ben jest dla Rossa na tyle ważny, że między innymi ze względu na niego wyklucza przeprowadzkę do Londynu. Ben jest też uwielbiany przez pozostałych przyjaciół - szczególnie przez ciocię Monicę, która jest załamana faktem, że Ben przy niej zawsze płacze. Pozostali przyjaciele, choć są fanami Bena, nie wykazują się zbytnią odpowiedzialnością przy zajmowaniu się nim. Chandler i Joey gubią go podczas spaceru, a Rachel uczy go żartów – pułapek, które może stosować na swoich rodzicach. 


 

Pełna biografia »

Ben Geller - powiązania postaci

Ben Geller
Fot: screen z serialu
Aktor: Michael Gunderson, Charles Thomas Allen, John Christopher Allen, Cole Sprouse
Ojciec: Ross Geller
Matka: Carol Willick
Siostry: Emma Geller-Greene (przyrodnia)

Ben Geller - Opinie

3 + 8 =

Przyjaciele - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne