Fot: s_bukley / Shutterstock.com

Todd Packer

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Todd Packer, właśc. Todd Finch Packer, to epizodyczny bohater amerykańskiej wersji sitcomu "The Ofiice", odgrywany przez Davida Koechnera. Packer (wszyscy zwracają się do niego zazwyczaj po nazwisku) jest zewnętrznym przedstawicielem handlowym firmy Dunder Mifflin, zajmującej się dystrybucją papieru. To wyjątkowo obleśny, chamski alkoholik i erotoman, który raz po raz sypie niewybrednymi, obscenicznymi żartami. Często odzwierciedlają one jego mizoginistyczne i homofobiczne poglądy. Obraża niemal wszystkich wokół, choć trzyma sztamę z menadżerem Michaelem Scottem (który zupełnie nie zauważa, że Packer mocno przegina i traktuje go jak najlepszego kumpla). Michaela i Todda łączy zdecydowanie podobne poczucie humoru. Menadżer obraża się dopiero, kiedy jego „przyjaciel” zaczyna żartować z ukochanej Holly.


Podczas niemal każdego pobytu w biurze Todd próbuje flirtować z kobietami (Pam, Karen, Meredith).


Jeździ czerwonym kabrioletem Chevrolet Corvette.


WYGLĄD


Packer to wysoki facet w dojrzałym wieku, choć zachowujący się skrajnie niedojrzale. Jest niemal kompletnie łysy. Ma szerokie ramiona i lekką nadwagę. Zazwyczaj ubiera ciemne garnitury, białe koszule i krawaty.


BIOGRAFIA


Todd Packer po raz pierwszy fizycznie (wcześniej słyszymy tylko jego głos) pojawia się w odcinku pt. „Molestowanie seksualne”. Udaje się do oddziału w Scranton po skandalu seksualnym na wyższych szczeblach, w wyniku którego CFO Dunder Mifflin musiał zrezygnować. Packer obwinia o wszystko sekretarkę i nazywa ją „suką”. Po tym jak Jan wielokrotnie prosi Michaela, żeby przestał wrzucać do każdej rozmowy swoje ulubione powiedzonko - „That's what she said” - Jim prowokuje szefa dwuznacznościami, ku uciesze Todda.


W odcinku pt. „The Carpet” ktoś podkłada Michaelowi w gabinecie bardzo śmierdzącą substancję (można domyślać się, że chodzi o ekskrementy). Michael jest naprawdę zdenerwowany tym dowcipem, jednak kiedy dzwoni Packer i do wszystkiego się przyznaje, menadżer stwierdza, że nie była to wcale „zbrodnia z nienawiści”, a „zbrodnia z miłości”.


Po trzyletniej nieobecności w serialu Packer powraca w odcinku pt. „Dzień Świętego Patryka”. Michael dzwoni do niego, aby poinformować, że nie przyjdzie do baru, ponieważ nowa szefowa, Jo Bennet, wymaga, żeby wszyscy zostali w biurze do późna. Reakcja Todda jest konkretna i typowa dla niego: „podciągnij spódnicę,wyciągnij tampon, pożyczył sobie jaja i chodź tu do mnie”. 


Jego postać jest w centrum odcinka pt. „Todd Packer”. Ma powrócić do pracy w swoim starym oddziale w Scranton. Szybko obraża jednak prawie całej biuro swoimi ofensywnymi żartami. Jim i Dwight opracowują chytry plan, aby się go pozbyć. Wmawiają mu, że dostał stanowisko w Tallahassee na Florydzie. Michael dostrzega ich plan i grozi, że powie wszystko Toddowi. Kiedy jednak Packer obraża również Holly, postanawia nie przeszkadzać swoim pracownikom w pozbyciu się tego „dupka”.


Todd Packer powraca w kilku epizodach na Florydzie, gdzie rywalizuje z Dwightem o względy Nelly i funkcję wiceprezesa. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, pomimo pozornego sukcesu, zostaje ostatecznie zwolniony przez Roberta Californię.


Pojawia się jeszcze w odcinku pt. „Farma”. Twierdzi, że rzucił alkohol i w ramach procesu powrotu do społeczeństwa ma przeprosić pracowników w Scranton za dawne krzywdy. W ramach zadośćuczynienia oferuje babeczki. Przepraszając, obraża jednak ponownie wszystkich, choć niby robi to przypadkiem. Babeczki zjadają wszyscy oprócz Pam. Później Packer wyjawia przed kamerą, że do każdej z nich dodał narkotyki.


 

Pełna biografia »

Todd Packer - powiązania postaci

Todd Packer
Fot: s_bukley / Shutterstock.com
Aktor: David Koechner

Todd Packer - Opinie

8 + 9 =

Biuro - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne