Fot: s_bukley / Shutterstock.com

Nellie Bertram - Biuro


39 głosy
The Office
Oceń film
4.79

Nellie Bertram

BIOGRAFIA Catherine Tate

CHARAKTERYSTYKA


Nellie Bertram to postać z amerykańskiej wersji sitcomu „The Office”, odgrywana przez Catherine Tate. Po raz pierwszy pojawia się gościnnie pod koniec siódmego sezonu jako jedna z kandydatek na stanowisko menadżera lokalnego oddziału (Scranton) firmy Dunder Mifflin, zajmującej się dystrybucją papieru.


Nellie to pewna siebie kobieta o angielskim pochodzeniu, mówiąca z brytyjskim akcentem. Bywa bezczelna i bezkompromisowa, zwłaszcza na początku swojej obecności w serialu, gdzie jej absurdalne monologi i nielogiczna argumentacja często rozbrajają pozostałych bohaterów, którzy nie wiedzą jak z nią rozmawiać. Niejednokrotnie podejmuje złe decyzje zawodowe. Co ciekawe, ma świadomość swoich niedociągnięć i braków, a winą za to obarcza wychowanie w biednej rodzinie i związane z tym luki w wykształceniu. Kiedy trzeba, potrafi jednak walczyć o swoje i manipulować otoczeniem. Pomaga jej w tym nieprzeciętna charyzma.


Przed przeprowadzką do Scranton była w długim związku z magikiem Henrym, ale nagle rzucił ją dla kelnerki i zniknął z jej życia.


Marzy o adoptowaniu dziecka.


Nellie Bertram - powiązania postaci Biuro

Nellie Bertram
Nellie Bertram - Biuro Fot: Super Festivals from Ft. Lauderdale, USA / Wikimedia Commons (CC BY 2.0)
Aktor: Catherine Tate

Nellie Bertram - Opinie

6 + 9 =

Biuro - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne