Fot: s_bukley / Shutterstock.com

Angela Martin - Biuro


39 głosy
The Office
Oceń film
4.79

Angela Martin

BIOGRAFIA Angela Kinsey

CHARAKTERYSTYKA


Angela Martin to postać z amerykańskiej wersji sitcomu "The Office", grana przez Angelę Kinsey. Wraz z Kevinem Malone i Oscarem Martinezem tworzą dział księgowości lokalnego oddziału (Scranton) firmy Dunder Mifflin, zajmującej się dystrybucją papieru. Angela jest starszą księgową i przewodniczącą Komitetu Planowania Imprez. Często jako jedyna próbuje zachować profesjonalizm w miejscu pracy, żenuje ją niesubordynacja współpracowników. Jest zadziorną ortodoksyjną kobietą, która lubi mieć wszystko uporządkowane i skontrolowane.


Wielka miłośniczka kotów, których ma co najmniej 12 na przestrzeni całego serialu. Jej ulubieńcami są: Sprinkles, Princess Lady i Garbage. Imiona pozostałych to m. in. Ember, Milky Way, Diane, Lumpy, Petals, Mr. Ash, Phillip, Bandit i Comstock. Zdarza się, że Angela w pracy podgląda, co robią jej koty i komunikuje się z nimi za pośrednictwem mikrofonu.


W trakcie całej serii łączą ją poważniejsze związki uczuciowe z trzema mężczyznami: Dwightem Schrutem, Andym Bernardem i senatorem Robertem Liptonem.


Kilkukrotnie mówi o tym, że jest wegetarianką.


Angela Martin - powiązania postaci Biuro

Angela Martin
Angela Martin - Biuro Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Angela Kinsey

Angela Martin - Opinie

9 + 5 =

Biuro - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne