Nirmala Vishwakumar - Jeszcze nigdy…


5 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
3.40

Nirmala Vishwakumar

BIOGRAFIA Ranjita Chakravarty

CHARAKTERYSTYKA


Matka Mohana Vishwakumara, babcia Devi. Przyjechała do USA z Indii, aby mieszkać w domu, w którym mieszkał jej ukochany syn. W wielu cechach go przypomina – jest ciepła, życzliwa, otwarta, dość beztroska. Nie ma wielkich uprzedzeń rasowych, pozwala innym na wiele, ale jako że na pierwszym miejscu stawia zawsze szczęście rodziny, sprzeciwia się znajomości bliskich z tymi, których uważa za osoby nieodpowiedzialne lub w jakiś sposób szkodliwe. Wiadomo, że kocha kwiaty i „ma rękę” do ich uprawy.


WYGLĄD


Kobieta około 60 lat, średniego wzrostu, odrobinę przy kości. Ma posiwiałe włosy średniej długości. Najczęściej zakłada wielobarwne tradycyjne hinduskie stroje lub przynajmniej ubrania, które są nimi w jakiś sposób inspirowane.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Przyjeżdża do USA – w Indiach nie mieszka już żaden z jej synów, jest samotna. Krząta się bezustannie po domu, pilnuje Devi, by ta nie spotykała się z kimś nieodpowiednim. Akceptuje związek Nalini z Chrisem. Stara się załagodzić napiętą sytuację między Nalini a Devi, opowiada wnuczce o jej relacji z Mohanem i popełnianych przez nią błędach. Doprowadza do pogodzenia się Devi z matką.


Sezon 3


Mocno przeżywa zerwanie Kamali z Prashantem, którego uważała za doskonałą partię. Organizuje przyjęcie, na które zaprasza kandydatów na męża dla Kamali, jest bardzo rozczarowana, że ta wybrała Manisha. Kilkakrotnie kłóci się z Kamalą odnośnie Manisha. Jest zła, gdy Kamala zaprasza ukochanego na rodzinną świąteczną uroczystość. Zabiera Kamali rzeczy, które według tradycji przysługują kobietom zamężnym lub zaręczonym. Jest świadkiem wyprowadzki Kamali.


Rozmawia z Kamalą na temat nieodpowiedzialności Manisha. Jest zachwycona, gdy Manish, choć odkrył oszustwa Devi podczas turnieju debat, nie zgłosił tego dyrektorowi szkoły, a rodzinie dziewczyny. Od tej pory akceptuje wybór Kamali. Razem z Nalini i Kamalą idzie na występ grupy Shen Yun, gdy Devi organizuje w domu noc gier. Żartobliwie dogaduje Manishowi, gdy ten zachwyca się faktem, że Devi dostała się na uczelnię w Kolorado.


Sezon 4


Przedstawia swojej rodzinie Lena, z którym zaczęła się spotykać. Zleca naprawę schodów w domu Vishwakumarów Andresowi. Razem z Nalini ogląda uszkodzony samochód, uznaje, że Devi też musi być częściowo winna. Kamala kilkakrotnie próbuje ją przekonać, że Len ma kochankę lub chce tylko jej pieniędzy. Przygotowuje kolację urodzinową, na której ma się też zjawić Andres z Margot. Zdradza, że Baby to nie kochanka Lena, a jego agentka nieruchomości, która pomaga ukochanemu kupić letni dom na atypodach.


Przygotowuje się do ślubu z Lenem. Mówi Devi, że może na jej ślub zaprosić wszystkich przyjaciół. Bierze ślub z Lenem, ubrana jest w tradycyjny strój hinduski, ale ceremonia zawiera też elementy żydowskie. Krytykuje Nalini, że jest zbyt opiekuńcza dla córki.

Nirmala Vishwakumar - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Nirmala Vishwakumar
Aktor: Ranjita Chakravarty

Nirmala Vishwakumar - Opinie

4 + 6 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne