Nirmala Vishwakumar - Jeszcze nigdy…


1 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
5.00

Nirmala Vishwakumar

BIOGRAFIA Ranjita Chakravarty

CHARAKTERYSTYKA


Matka Mohana Vishwakumara, babcia Devi. Przyjechała do USA z Indii, aby mieszkać w domu, w którym mieszkał jej ukochany syn. W wielu cechach go przypomina – jest ciepła, życzliwa, otwarta, dość beztroska. Nie ma wielkich uprzedzeń rasowych, pozwala innym na wiele, ale jako że na pierwszym miejscu stawia zawsze szczęście rodziny, sprzeciwia się znajomości bliskich z tymi, których uważa za osoby nieodpowiedzialne lub w jakiś sposób szkodliwe. Wiadomo, że kocha kwiaty i „ma rękę” do ich uprawy.


WYGLĄD


Kobieta około 60 lat, średniego wzrostu, odrobinę przy kości. Ma posiwiałe włosy średniej długości. Najczęściej zakłada wielobarwne tradycyjne hinduskie stroje lub przynajmniej ubrania, które są nimi w jakiś sposób inspirowane.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Przyjeżdża do USA – w Indiach nie mieszka już żaden z jej synów, jest samotna. Krząta się bezustannie po domu, pilnuje Devi, by ta nie spotykała się z kimś nieodpowiednim. Akceptuje związek Nalini z Chrisem. Stara się załagodzić napiętą sytuację między Nalini a Devi, opowiada wnuczce o jej relacji z Mohanem i popełnianych przez nią błędach. Doprowadza do pogodzenia się Devi z matką.


Sezon 3


Mocno przeżywa zerwanie Kamali z Prashantem, którego uważała za doskonałą partię. Organizuje przyjęcie, na które zaprasza kandydatów na męża dla Kamali, jest bardzo rozczarowana, że ta wybrała Manisha. Kilkakrotnie kłóci się z Kamalą odnośnie Manisha. Jest zła, gdy Kamala zaprasza ukochanego na rodzinną świąteczną uroczystość. Zabiera Kamali rzeczy, które według tradycji przysługują kobietom zamężnym lub zaręczonym. Jest świadkiem wyprowadzki Kamali.


Rozmawia z Kamalą na temat nieodpowiedzialności Manisha. Jest zachwycona, gdy Manish, choć odkrył oszustwa Devi podczas turnieju debat, nie zgłosił tego dyrektorowi szkoły, a rodzinie dziewczyny. Od tej pory akceptuje wybór Kamali. Razem z Nalini i Kamalą idzie na występ grupy Shen Yun, gdy Devi organizuje w domu noc gier. Żartobliwie dogaduje Manishowi, gdy ten zachwyca się faktem, że Devi dostała się na uczelnię w Kolorado.

Nirmala Vishwakumar - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Nirmala Vishwakumar
Aktor: Ranjita Chakravarty

Nirmala Vishwakumar - Opinie

2 + 3 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne