Fot: s_bukley / Shutterstock.com

Gabe Lewis - Biuro


39 głosy
The Office
Oceń film
4.79

Gabe Lewis

BIOGRAFIA Zach Woods

CHARAKTERYSTYKA


Gabriel Lewis, właśc. Gabriel Susan Lewis, to bohater amerykańskiej wersji sitcomu „The Office”, odgrywany przez Zacha Woodsa. Po raz pierwszy pojawia się w szóstym sezonie, gdzie jest dyrektorem korporacji Sabre ds. rozwijających się regionów. Później, po przejęciu przez Sabre firmy Dunder Mifflin, zajmującej się dystrybucją papieru, zostaje oddelegowany do pracy w oddziale w Scranton. Zakochuje się tam w recepcjonistce Erin Hannon, o której względy rywalizuje z menadżerem Andym Bernardem.


Jest fanem horrorów oraz niepokojącego kina, zawierającego nieprzyjemne materiały, zmontowane bez żadnej fabuły, ponieważ jakakolwiek narracja byłaby już zbyt komfortowa dla widza.


Gabe jest osobą neurotyczną, cichą, niepewną siebie. Lubi schlebiać swoim przełożonym. Pozwala na zmuszanie go do pracy w trudnych warunkach i wykonywanie nadgodzin. Ma trudne relacje ze współpracownikami. Jego próby zdobycia szacunku i posłuchu spełzają na niczym. Gabe nie posiada bowiem żadnych uprawnień i instrumentów do kontrolowania pracy oddziału. W efekcie tamtejsi pracownicy często robią sobie z niego żarty.


Gabe Lewis - powiązania postaci Biuro

Gabe Lewis
Gabe Lewis - Biuro Fot: Ga Fullner / Shutterstock.com
Aktor: Zach Woods

Gabe Lewis - Opinie

2 + 10 =

Biuro - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne