Margot Ramos - Jeszcze nigdy…


5 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
3.40

Margot Ramos

BIOGRAFIA Victoria Moroles

CHARAKTERYSTYKA


Córka Andresa Ramosa, uczennica Sherman Oaks na kierunku artystycznym. Ma w sobie wiele artystycznego luzu, nonszalancji, bezpośredniości, choć prawie nigdy nie przekracza granic i nie obraża innych. Wydaje się twarda, ale to tylko pozory, łatwo ją speszyć, stara się także być pomocna wszystkim, których choć trochę lubi (jej ojciec twierdzi, że jest bardzo wrażliwa). Kocha to, co robi, ma w sobie wiele pasji.


WYGLĄD


Dość wysoka, młoda, szczupła dziewczyna o latynoskim typie urody, ma długie, lekko falujące czarne włosy i ciemne oczy. Lubi wzorzyste, ale niespecjalnie nonszalanckie stroje.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Uczestniczy w zajęciach plastycznych, na których jest też Ben i bezradnie usiłuje narysować gruszkę. Margot dostaje najlepszą ocenę, a potem, na prośbę nauczycielki, pomaga Benowi. Zaczyna udzielać korepetycji Benowi. Początkowo kłóci się z nim, chłopak nie traktuje rysowania poważnie. Pakuje swoje rzeczy w pracowni, rozmawia z Benem, wyznaje mu, że dostała wakacyjną pracę w centrum handlowym. Namawia Bena, by ją odwiedził, uzgadniają, że spotkają się i będzie to randka.


Sezon 4


Kłóci się z Devi, która oskarża ją o odbicie chłopaka, a potem słownie atakuje. Obie trafiają na dywanik u dyrektora. Trochę na pokaz przeprasza Devi, jednak ich konflikt rozwija się nadal. Zostaje oskarżona o zniszczenie samochodu Devi. Rozmawia z ojcem na temat Devi, a ten specjalnie przeciąga remont w domu Vishwakumarów.


Rozmawia z właścicielką odwiedzanej galerii na temat jej relacji z Benem, stwierdza, że nie są one mocne i nie wiąże z nim przyszłości, co chłopak podsłuchuje i wkrótce z nią zrywa. Godzi się z Devi, a potem przychodzi z ojcem na kolację, na której jest też Devi z matką. W trakcie kolacji przyznaje się Devi, że Ben wciąż do niej pisze (wkrótce jednak chłopak zjawi się naćpany z kwiatami dla Devi).

Margot Ramos - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Margot Ramos
Margot Ramos - Jeszcze nigdy… Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Victoria Moroles
Profesja: uczennica
Ojciec: Andres Ramos

Margot Ramos - Opinie

9 + 10 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne