Rodzina zastępcza


10 głosy
Rodzina zastępcza
Oceń film
4.70

Rodzina zastępcza - fabułaRodzina zastępczaRodzina zastępcza to serial opowiadający o losach rodziny, która zdecydowała się przygarnąć dzieci z rodzin zastępczych. Głównymi bohaterami są: Robert i Anna Fosterowie, którzy wychowują trójkę dzieci: Callie, Brandon i Jude.

CallieCallie jest najstarszą córką Fosterów. Jest bardzo odpowiedzialna i zawsze stara się pomagać swojej rodzinie. Jest bardzo zaangażowana w życie swoich rodzeństwa i wspiera ich w trudnych sytuacjach.

BrandonBrandon jest najstarszym synem Fosterów. Jest bardzo ambitny i pracowity. Chce zostać muzykiem i wszystko robi, aby osiągnąć swoje marzenia. Jest bardzo zaangażowany w życie swojej rodziny i zawsze stara się pomagać swoim rodzeństwem.

JudeJude jest najmłodszym dzieckiem Fosterów. Jest bardzo wrażliwy i często wpada w tarapaty. Jest bardzo zaangażowany w życie swojej rodziny i zawsze stara się pomagać swoim rodzeństwem.

Fabuła serialuSerial opowiada o losach rodziny Fosterów, która postanawia przygarnąć dzieci z rodzin zastępczych. Serial skupia się na trudnych sytuacjach, z którymi muszą się zmierzyć bohaterowie. Serial pokazuje, jak rodzina Fosterów radzi sobie z trudnymi sytuacjami i jak wspierają się nawzajem. Serial pokazuje również, jak bohaterowie radzą sobie z problemami, z którymi muszą się zmierzyć.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Rodzina zastępcza obsada
Rodzina zastępcza
Kategoria: Seriale
Gatunek: Familijny, Komediowy, Obyczajowy
Czas trwania: 25 min.
Reżyseria: Michał Kwieciński, Filip Zylber i inni
Scenariusz: Robert Brutter, Michał Kwieciński i inni
Produkcja: Polska
Premiera: 23 lutego 1999

Rodzina zastępcza - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj

Rodzina zastępcza - Opinie

1 + 8 =

Rodzina zastępcza - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne