Fot: s_bukley / Shutterstock.com

Pam Beesly - Biuro


39 głosy
The Office
Oceń film
4.79

Pam Beesly

BIOGRAFIA Jenna Fischer

CHARAKTERYSTYKA


Pam Beesly, właśc. Pamela Morgan Halpert (z domu Beesly), to jedna z pierwszoplanowych postaci w amerykańskiej wersji sitcomu „The Office”, odgrywana przez Jennę Fischer. Z początku jest recepcjonistką w lokalnym oddziale (Scranton) firmy Dunder Mifflin, zajmującej się dystrybucją papieru. Odchodzi z firmy razem z menadżerem Michaelem Scottem, aby utworzyć wraz z Ryanem Howardem Michael Scott Paper Company. Po wykupie ich firmy przez Dunder Mifflin i powrocie do starego biura zostaje sprzedawcą i zajmuje biurko obok swojego ukochanego, Jima Halperta.


Pam jest początkowo cicha, sympatyczna i nieśmiała. Przyjaźni się z Jimem. Powierza mu swoje sekrety. Razem uwielbiają także robić sobie żarty z ich kolegi Dwighta Schrute'a. Z czasem Beesly nabiera więcej charyzmy i przebojowości.


Ma zainteresowania artystyczne – uwielbia malować. Wątek rozwoju pojawia się stosunkowo wcześnie i wielokrotnie powraca w serialu.


Na początku zaręczona jest z pracownikiem magazynowym, Royem Andersonem, którego później porzuca. Związuje się z Jimem, z którym bierze ślub i ma dwoje dzieci.


Pam Beesly - powiązania postaci Biuro

Pam Beesly
Pam Beesly - Biuro Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Jenna Fischer

Pam Beesly - Opinie

7 + 8 =

Biuro - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne