BrzydUla - fabułaBrzydUla - serial o miłości i przemianieUla to młoda kobieta, która mieszka w małym miasteczku. Jest bardzo nieśmiała i nieświadoma swojej urody. Ula pracuje w sklepie odzieżowym, gdzie spotyka swojego szefa, którym jest Mateusz. Mateusz jest bardzo przystojnym mężczyzną, który zakochuje się w Uli.

Przemiana UliUla postanawia zmienić swój wygląd i zaczyna ćwiczyć, aby schudnąć. Zmienia też swoją fryzurę i ubiera się w modniejsze ubrania. Wkrótce zaczyna dostrzegać, że jest piękną kobietą.

Miłość Uli i MateuszaMateusz i Ula zaczynają się spotykać i zakochują w sobie. Ich związek jest pełen miłości i wzajemnego szacunku. Ula i Mateusz postanawiają wziąć ślub i zamieszkać razem.

Przeszkody na drodze do szczęściaNiestety, ich szczęście nie trwa długo. Ula i Mateusz muszą stawić czoła wielu przeszkodom, takim jak zazdrość innych ludzi, rodzinne problemy i trudności finansowe.

Happy endUla i Mateusz pokonują wszystkie przeszkody i w końcu są szczęśliwi. Ich miłość jest silniejsza niż kiedykolwiek i są gotowi na nowe wyzwania. Serial kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Ula i Mateusz są szczęśliwym małżeństwem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - BrzydUla obsada

BrzydUla - obsada

Marek Dobrzański - BrzydUla
Marek Dobrzański
Filip Bobek
Paulina Febo - BrzydUla
Paulina Febo
Maja Hirsch
Ula Cieplak - BrzydUla
Ula Cieplak
Julia Kamińska
Violetta Kubasińska - BrzydUla
Violetta Kubasińska
Małgorzata Socha
Pełna obsada »
BrzydUla
Kategoria: Seriale
Gatunek: Komediowy, Obyczajowy
Czas trwania: 25 min.
Produkcja: Polska
Premiera: 2008

BrzydUla - gdzie obejrzeć

od 10 zł
w pakiecie
Oglądaj

BrzydUla - Opinie

3 + 2 =

BrzydUla - polecane w tej kategorii

BrzydUla - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne