Fot: s_bukley / Shutterstock.com

Kevin Malone - Biuro


39 głosy
The Office
Oceń film
4.79

Kevin Malone

BIOGRAFIA Brian Baumgartner

CHARAKTERYSTYKA


Kevin Malone to jeden z bohaterów amerykańskiej wersji sitcomu „The Office”, grany przez Briana Baumgartnera. Wraz z Oscarem Martinezem i Angelą Martin tworzą dział księgowości lokalnego oddziału (Scranton) firmy Dunder Mifflin, zajmującej się dystrybucją papieru.


Kevin, na co dzień stonowany i mało energiczny, znany jest również z dosadnych i obraźliwych komentarzy wobec współpracowników. Jest powolny i niezbyt inteligentny. Bardzo często myśli o jedzeniu, zwłaszcza jeśli chodzi o słodkości.


Nie wiadomo, jakie pliki przetrzymuje na swoim służbowym komputerze, ale kilka razy panikuje, kiedy okazuje się, że ktoś może to sprawdzić (prawdopodobnie chodzi o pornografię).


Gra na perkusji, jest także głównym wokalistą lokalnego zespołu Scrantonicity. Grupa inspiruje się muzyką The Police, a jej nazwa stanowi hołd dla albumu „Synchronicity”.


Kevin jest fatalnym księgowym, ale czasem potrafi błysnąć zupełnie innymi umiejętnościami, np. całkiem nieźle gra w koszykówkę. Posiada też ponadprzeciętną wiedzę o grach hazardowych i ma do nich zacięcie.


Kevin Malone - powiązania postaci Biuro

Kevin Malone
Kevin Malone - Biuro Fot: s_bukley / Shutterstock.com
Aktor: Brian Baumgartner

Kevin Malone - Opinie

3 + 3 =

Biuro - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne