Nic do oclenia


11 głosy
Rien à Déclarer
Oceń film
4.45

Nic do oclenia - fabułaFabuła filmu "Nic do oclenia"Film "Nic do oclenia" to historia o dwóch przyjaciołach, którzy postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić swoje życie. Głównymi bohaterami są: John i Dave.

John i DaveJohn i Dave są przyjaciółmi od dzieciństwa. Obaj są zmęczeni swoim życiem i postanawiają zrobić coś, co pozwoli im zmienić swoją sytuację. Postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć od nowa.

Plan Johna i Dave'aJohn i Dave postanawiają wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać dużą sumę pieniędzy. Aby wygrać, muszą zdobyć jak najwięcej punktów. W tym celu postanawiają wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę.

PrzeszkodyJohn i Dave muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami. Muszą poradzić sobie z trudnymi zadaniami, które stawia przed nimi konkurs. Muszą również zmierzyć się z przeciwnościami losu, które stawiają im na drodze.

ZakończenieJohn i Dave walczą o swoje marzenia i starają się zdobyć jak najwięcej punktów. W końcu udaje im się wygrać konkurs i zdobyć dużą sumę pieniędzy. Dzięki temu mogą zacząć nowe życie i realizować swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nic do oclenia obsada
Nic do oclenia
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Dany Boon
Scenariusz: Dany Boon
Produkcja: Francja, Belgia
Premiera: 10 czerwca 2011 (Polska)
15 grudnia 2010 (świat)

Nic do oclenia - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Nic do oclenia - Opinie

5 + 1 =
Krzysztof , 2023-02-26 16:13:33
Fajnie było by oglądać Odpowiedz

Nic do oclenia - polecane w tej kategorii

Nic do oclenia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne