Biały cień


0 głosy
White shadow
Oceń film
0.00

Biały cień - fabułaFabuła filmu "Biały cień"Film "Biały cień" to opowieść o przygodach młodej dziewczyny o imieniu Lizzie. Lizzie jest córką właściciela farmy, który zmarł, gdy była jeszcze dzieckiem. Po śmierci ojca Lizzie została wychowana przez swoją matkę i wujka.

Lizzie i jej przyjacieleLizzie ma dwóch przyjaciół - Willa i Jacka. Will jest synem sąsiada Lizzie, a Jack jest synem właściciela lokalnego sklepu. Razem z Lizzie tworzą nierozerwalną trójkę.

Przygoda zaczyna sięWszystko zmienia się, gdy Lizzie i jej przyjaciele odkrywają tajemniczy biały cień, który pojawia się na farmie. Postanawiają go śledzić i odkryć, co kryje się za tajemniczym cieniem.

Tajemniczy biały cieńLizzie i jej przyjaciele odkrywają, że biały cień jest w rzeczywistości duchem jej zmarłego ojca. Duch ojca przybywa, aby chronić Lizzie i jej przyjaciół przed złymi siłami, które chcą zniszczyć farmę.

Walka z złemLizzie i jej przyjaciele muszą stawić czoła złym siłom, aby ocalić farmę. Muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby ostatecznie pokonać zło i ocalić farmę.

Happy endLizzie i jej przyjaciele pokonują zło i ocalają farmę. Duch ojca Lizzie zostaje uwolniony i może wreszcie odejść w pokoju. Lizzie i jej przyjaciele są szczęśliwi, że udało im się ocalić farmę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Biały cień obsada
Biały cień
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Noaz Deshe
Scenariusz: Noaz Deshe, James Masson
Produkcja: Niemcy, Włochy, Tanzania
Premiera: 24 kwietnia 2015 (Polska)
2 września 2013 (świat)

Biały cień - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Biały cień - Opinie

7 + 6 =

Biały cień - polecane w tej kategorii

Biały cień - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne