Lego Ninjago - mistrzowie spinjitzu


1 głosy
Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
Oceń film
5.00

Lego Ninjago - mistrzowie spinjitzu - fabułaLego Ninjago - mistrzowie spinjitzuLego Ninjago to bajka o sześciu młodych ninja, którzy walczą ze złem. Każdy z nich ma swoje własne umiejętności i zdolności, które wykorzystują do walki z siłami zła. Są to: Kai, Jay, Cole, Zane, Nya i Lloyd.

Kai - mistrz ogniaKai jest mistrzem ognia i jest najstarszym z sześciu ninja. Jego umiejętności obejmują walkę wręcz, władanie mieczem i kontrolę ognia. Jest bardzo odważny i zawsze gotowy do walki.

Jay - mistrz błyskawicJay jest mistrzem błyskawic i jest drugim najstarszym z sześciu ninja. Jego umiejętności obejmują władanie energią elektryczną, walkę wręcz i kontrolę błyskawic. Jest bardzo odważny i zawsze gotowy do walki.

Cole - mistrz ziemiCole jest mistrzem ziemi i jest trzecim najstarszym z sześciu ninja. Jego umiejętności obejmują władanie ziemią, walkę wręcz i kontrolę ziemi. Jest bardzo odważny i zawsze gotowy do walki.

Zane - mistrz loduZane jest mistrzem lodu i jest czwartym najstarszym z sześciu ninja. Jego umiejętności obejmują władanie lodem, walkę wręcz i kontrolę lodu. Jest bardzo odważny i zawsze gotowy do walki.

Nya - mistrz wodyNya jest mistrzem wody i jest piątym najstarszym z sześciu ninja. Jego umiejętności obejmują władanie wodą, walkę wręcz i kontrolę wody. Jest bardzo odważny i zawsze gotowy do walki.

Lloyd - mistrz zielonego smokaLloyd jest mistrzem zielonego smoka i jest najmłodszym z sześciu ninja. Jego umiejętności obejmują władanie mocą zielonego smoka, walkę wręcz i kontrolę mocy. Jest bardzo odważny i zawsze gotowy do walki.

Sześciu ninja musi stawić czoła wielu wrogom, w tym Lordowi Garmadonowi, który jest ojcem Lloyda. Muszą również stawić czoła złemu wojownikowi, który nazywa się Pythor. Wszyscy oni walczą o przetrwanie i ochronę świata Ninjago.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lego Ninjago - mistrzowie spinjitzu obsada
Lego Ninjago - mistrzowie spinjitzu
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: W odcinkach
Czas trwania: 22 min.
Reżyseria: Peter Hauser, Martin Skov i in.
Scenariusz: Dan Hageman, Kevin Hageman i in.
Produkcja: Dania, Kanada, Singapur, USA
Premiera: 2011

Lego Ninjago - mistrzowie spinjitzu - gdzie obejrzeć

od 19,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Lego Ninjago - mistrzowie spinjitzu - Opinie

5 + 2 =

Lego Ninjago - mistrzowie spinjitzu - polecane w tej kategorii

Lego Ninjago - mistrzowie spinjitzu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne