Podziemny front


0 głosy
Flammen & Citronen
Oceń film
0.00

Podziemny front - fabułaFabuła filmu "Podziemny front"Film "Podziemny front" opowiada historię grupy młodych ludzi, którzy postanawiają stawić czoła okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej. Głównym bohaterem jest Janek, młody chłopak, który wraz z przyjaciółmi tworzy grupę ruchu oporu.

Janek i jego przyjacieleJanek jest młodym, zdeterminowanym chłopakiem, który postanawia walczyć z okupantem. Wraz z przyjaciółmi tworzy grupę ruchu oporu, która stara się sabotować działania niemieckie. W grupie znajdują się również: Jola, która jest zapalonym komunistą, oraz Władek, który jest zaangażowany w działalność konspiracyjną.

Walka z okupantemJanek i jego przyjaciele postanawiają walczyć z okupantem. Przeprowadzają szereg akcji sabotażowych, takich jak: zniszczenie mostu, zatrzymanie transportu wojskowego, czy też zamach na niemieckiego oficera. Ich działania są coraz bardziej odważne i ryzykowne, co wywołuje coraz większy niepokój wśród okupantów.

Konfrontacja z okupantemGrupa Janka zostaje w końcu zdemaskowana przez niemieckich żołnierzy. Janek i jego przyjaciele zostają aresztowani i skazani na śmierć. Na szczęście udaje im się uciec i wycofać się do bezpiecznego miejsca. Tam Janek i jego przyjaciele postanawiają kontynuować walkę z okupantem.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której Janek i jego przyjaciele wygrywają bitwę z okupantem. Ich działania doprowadzają do wyzwolenia miasta i całej okolicy. Janek i jego przyjaciele są bohaterami, którzy zapisali się na kartach historii.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Podziemny front obsada
Podziemny front
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Wojenny
Czas trwania: 130 min.
Reżyseria: Ole Christian Madsen
Scenariusz: Lars Andersen, Ole Christian Madsen
Produkcja: Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Norwegia, Szwecja
Premiera: 1 marca 2008 (świat)

Podziemny front - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Podziemny front - Opinie

2 + 6 =

Podziemny front - polecane w tej kategorii

Podziemny front - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne