Włamywacze do usług


0 głosy
In Security
Oceń film
0.00

Włamywacze do usług - fabułaFabuła filmu "Włamywacze do usług"Film "Włamywacze do usług" to komedia kryminalna w reżyserii Setha Gordona. Głównymi bohaterami są Danny Ocean (George Clooney) i Rusty Ryan (Brad Pitt).

Danny i RustyDanny i Rusty są byłymi przestępcami, którzy postanawiają wziąć udział w skomplikowanym planie, który ma na celu okradzenie trzech kasyn w Las Vegas. Aby zrealizować swój plan, muszą zwerbować zespół specjalistów.

Zespół specjalistówDanny i Rusty zwerbowują zespół specjalistów, w skład którego wchodzą: Linus Caldwell (Matt Damon), Frank Catton (Bernie Mac), Virgil Malloy (Casey Affleck), Turk Malloy (Scott Caan), Livingston Dell (Eddie Jemison) i Basher Tarr (Don Cheadle). Każdy z nich ma swoje własne umiejętności, które są niezbędne do wykonania planu.

PlanPlan Danny'ego i Rusty'ego polega na tym, aby włamać się do trzech kasyn w Las Vegas i ukraść pieniądze. Aby to zrobić, muszą wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę, aby przejść przez system bezpieczeństwa.

RezultatPlan Danny'ego i Rusty'ego udaje się i udaje im się ukraść pieniądze z trzech kasyn. Jednak ich sukces nie trwa długo, ponieważ są ścigani przez policję. W końcu udaje im się uciec i ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Włamywacze do usług obsada
Włamywacze do usług
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Sensacyjny
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Adam Beamer, Evan Beamer
Scenariusz: Adam Beamer, Evan Beamer i in.
Produkcja: USA
Premiera: 25 kwietnia 2013 (świat)

Włamywacze do usług - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Włamywacze do usług - Opinie

4 + 1 =

Włamywacze do usług - polecane w tej kategorii

Włamywacze do usług - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne