Poznasz przystojnego bruneta


1 głosy
You Will Meet a Tall Dark Stranger
Oceń film
5.00

Poznasz przystojnego bruneta - fabułaFabuła filmu "Poznasz przystojnego bruneta"Film "Poznasz przystojnego bruneta" to komedia romantyczna opowiadająca historię dwojga ludzi, którzy spotykają się w niezwykłych okolicznościach. Głównymi bohaterami są Rachel i Jack.

RachelRachel jest młodą kobietą, która pracuje jako dziennikarka w lokalnej gazecie. Jest zdeterminowana, by zdobyć wymarzoną pracę w dużym wydawnictwie w Nowym Jorku. Niestety, jej szef nie jest zainteresowany jej pomysłami i nie chce jej wysłać na wymarzone stanowisko.

JackJack jest przystojnym, młodym mężczyzną, który pracuje jako fotograf. Jest bardzo utalentowany i ma wielu znajomych w branży. Jego marzeniem jest zostać profesjonalnym fotografem.

Spotkanie Rachel i JackaRachel i Jack spotykają się przypadkowo na imprezie. Rachel jest zachwycona Jackiem i postanawia zrobić wszystko, by go poznać. Jack jest zaskoczony jej zainteresowaniem i postanawia dać jej szansę.

RomansRachel i Jack szybko zaczynają się spotykać i zakochują w sobie. Ich związek jest pełen namiętności i wzajemnego zrozumienia. Rachel pomaga Jackowi w realizacji jego marzeń, a Jack wspiera Rachel w jej karierze.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Rachel otrzymuje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, a Jack zostaje profesjonalnym fotografem. Para postanawia wyjechać do Nowego Jorku razem i zacząć nowe życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Poznasz przystojnego bruneta obsada
Poznasz przystojnego bruneta
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Woody Allen
Scenariusz: Woody Allen
Produkcja: USA, Hiszpania
Premiera: 11 marca 2011 (Polska)
15 maja 2010 (świat)

Poznasz przystojnego bruneta - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Poznasz przystojnego bruneta - Opinie

1 + 8 =

Poznasz przystojnego bruneta - polecane w tej kategorii

Poznasz przystojnego bruneta - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne