Tylko ciebie chcę


46 głosy
Tengo ganas de ti
Oceń film
4.26

Tylko ciebie chcę - fabułaFabuła filmu "Tylko ciebie chcę"Film "Tylko ciebie chcę" to romantyczna komedia opowiadająca historię miłości dwojga ludzi, którzy muszą przezwyciężyć wiele przeszkód, aby być razem. Głównymi bohaterami są Will i Emma.

Will i EmmaWill jest młodym, ambitnym prawnikiem, który pracuje w dużej korporacji. Jest zaradny, ale ma trudności z otwarciem się na innych. Emma jest młodą, zabawną i energiczną dziewczyną, która pracuje jako kelnerka. Jest spontaniczna i szczera, ale ma trudności z podejmowaniem decyzji.

Spotkanie Willa i EmmyWill i Emma spotykają się przypadkowo w barze. Od razu się sobie spodobają, ale oboje są zbyt nieśmiali, aby się do siebie zbliżyć. Kiedy Will wychodzi, Emma zostawia mu swój numer telefonu. Will postanawia skontaktować się z nią i zaprasza ją na randkę.

PrzeszkodyWill i Emma szybko się zakochują, ale ich związek nie jest łatwy. Will ma trudności z otwarciem się na innych, a Emma ma trudności z podejmowaniem decyzji. Dodatkowo, ich związek jest utrudniany przez rodzinę Willa, która nie akceptuje Emmy.

Happy endWill i Emma muszą przezwyciężyć wiele przeszkód, aby być razem. Ostatecznie udaje im się pokonać wszystkie trudności i zakończyć film szczęśliwym zakończeniem. Will i Emma są szczęśliwi i wiedzą, że są dla siebie stworzeni.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Tylko ciebie chcę obsada
Tylko ciebie chcę
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Romans
Czas trwania: 124 min.
Reżyseria: Fernando González Molina
Scenariusz: Ramón Salazar
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 22 czerwca 2012 (świat)

Tylko ciebie chcę - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Tylko ciebie chcę - Opinie

7 + 2 =
Kasia, 2022-03-04 02:19:50
Super Odpowiedz

Tylko ciebie chcę - polecane w tej kategorii

Tylko ciebie chcę - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne