3 serca


0 głosy
3 coeurs
Oceń film
0.00

3 serca - fabułaFabuła filmu "3 serca"Film "3 serca" to opowieść o trzech ludziach, których losy splatają się w nieoczekiwany sposób. Głównymi bohaterami są Marc, Sylvain i Sophie.

Marc


Marc jest młodym mężczyzną, który przyjeżdża do małego miasteczka w celu odwiedzenia swojego brata. Niestety, okazuje się, że brat Marca zmarł kilka miesięcy wcześniej. Marc postanawia zostać w mieście i poznać ludzi, którzy znali jego brata.

Sylvain


Sylvain jest mężczyzną w średnim wieku, który mieszka w tym samym mieście co Marc. Jest on samotnym ojcem, który wychowuje swoją córkę. Sylvain jest bardzo zapracowanym człowiekiem, który nie ma czasu na miłość.

Sophie


Sophie jest młodą kobietą, która przyjeżdża do miasteczka w celu odwiedzenia swojej siostry. Sophie jest bardzo wrażliwą osobą, która szuka miłości.

Fabuła


Marc i Sophie spotykają się w mieście i zakochują w sobie. Niestety, okazuje się, że Marc jest już zaręczony z inną kobietą. W tym samym czasie Sylvain i Sophie poznają się i zaczynają się spotykać. Wkrótce okazuje się, że Marc i Sophie są w jakiś sposób powiązani ze sobą.

Film "3 serca" to opowieść o miłości, przyjaźni i odkrywaniu prawdy o sobie. Główni bohaterowie muszą zmierzyć się z trudnymi wyborami i odkryć, co jest dla nich najważniejsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - 3 serca obsada
3 serca
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Benoît Jacquot
Scenariusz: Benoît Jacquot, Julien Boivent
Produkcja: Belgia, Francja, Niemcy
Premiera: 28 listopada 2014 (Polska)
30 sierpnia 2014 (świat)

3 serca - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj

3 serca - Opinie

4 + 6 =

3 serca - polecane w tej kategorii

3 serca - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne