Fot: s_bukley / Shutterstock.com

Barney Stinson - Jak poznałem waszą matkę


5 głosy
How I Met Your Mother
Oceń film
5.00

Barney Stinson

BIOGRAFIA Neil Patrick Harris

CHARAKTERYSTYKA


Barney jest jednym z głównych bohaterów serialu "How i met your mother". Jego rola jest odtwarzana przez Neila Patricka Harrisa. Bohater zapisał się w popkulturze jako jedna z najbardziej charakterystycznych, osobliwych postaci. Początkowo słynie z miana kobieciarza, ale w miarę upływu lat okazuje się, że mężczyzna jest też zdolny do głębszych uczuć i stworzenia relacji. Jego największą miłością okazuje się Robin, z którą tworzy w serialu parę dwukrotnie. W ostatnim sezonie bierze z nią ślub, lecz po kilku latach rozwodzi się. 


Barney mieszka w Nowym Jorku, na Manhattanie, w luksusowym, nowoczesnym apartamencie. Jest dumny z tego, że jego mieszkanie pozostaje "nieskalane" przez kobiety i wszystko jest "po męsku". Przez jego naturę łowcy, przez mieszkanie Barneya przewijają się setki kobiet, którym jednak mężczyzna nie pozwala na przywiązanie się. Uwodzi je w barze, oferując im drinka oraz pokazując magiczne sztuczki. Oprócz przelotnych znajomości i rozrywkowego, imprezowego życia, uwielbia też laserowy paintball. 


Bohater pracuje na wyższych szczeblach w bankowości, gdzie może się spełniać stylowo, nosząc tylko garnitury. Barney ma adoptowanego brata, którego jednak traktuje w pełni jak rodzonego. Poszukuje swojego ojca, którego nigdy nie poznał. Głęboko pragnie stworzenia relacji ojciec – syn, której nigdy nie miał.


Barney Stinson - powiązania postaci Jak poznałem waszą matkę

Barney Stinson
Barney Stinson - Jak poznałem waszą matkę Fot: Everett Collection / Shutterstock.com
Aktor: Neil Patrick Harris
Profesja: bankowiec

Barney Stinson - Opinie

2 + 5 =

Jak poznałem waszą matkę - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne