Tragedia na przełęczy Diatłowa


2 głosy
The Dyatlov Pass Incident
Oceń film
3.00

Tragedia na przełęczy Diatłowa - fabułaFabuła filmu "Tragedia na przełęczy Diatłowa"Film "Tragedia na przełęczy Diatłowa" to opowieść o grupie młodych ludzi, którzy wybierają się na wyprawę w góry. W skład grupy wchodzą: Anna, jej chłopak Michał, ich przyjaciel Kuba oraz jego dziewczyna Ola.

Przygotowania do wyprawyGrupa przygotowuje się do wyprawy, kupując sprzęt i planując trasę. Wszyscy są pełni entuzjazmu i nie mogą się doczekać wyjazdu.

WyprawaGrupa wyrusza w góry. Wszystko układa się dobrze, aż do momentu, gdy dotrą do przełęczy Diatłowa. Wtedy okazuje się, że trasa jest zbyt trudna i niebezpieczna. Anna i Michał postanawiają wrócić, ale Kuba i Ola decydują się kontynuować wyprawę.

TragediaKuba i Ola wchodzą na szczyt góry, ale nagle zaczyna się burza. Para zostaje uwięziona na szczycie i nie może zejść. Anna i Michał postanawiają pomóc przyjaciołom i wyruszają na ratunek. Niestety, w trakcie akcji ratunkowej dochodzi do tragedii.

KoniecFilm kończy się smutnym finałem. Anna i Michał wracają do domu, ale ich przyjaciele nie żyją. Film pokazuje, jak ważne jest zachowanie ostrożności w górach i jak łatwo można stracić życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Tragedia na przełęczy Diatłowa obsada
Tragedia na przełęczy Diatłowa
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Renny Harlin
Scenariusz: Vikram Weet
Produkcja: Rosja, USA, Wielka Brytania
Premiera: 28 lutego 2013 (świat)

Tragedia na przełęczy Diatłowa - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj

Tragedia na przełęczy Diatłowa - Opinie

4 + 5 =

Tragedia na przełęczy Diatłowa - polecane w tej kategorii

Tragedia na przełęczy Diatłowa - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne