Cud purymowy


0 głosy
Cud purymowy
Oceń film
0.00

Cud purymowy - fabułaFabuła filmu "Cud purymowy"Film "Cud purymowy" opowiada historię młodego chłopca o imieniu August Pullman. August urodził się z wadą genetyczną, która powoduje, że jego twarz wygląda inaczej niż twarze innych dzieci. Przez całe swoje życie August był wyśmiewany i wykluczany przez innych.

August w szkoleKiedy August ma 10 lat, jego rodzice postanawiają wysłać go do szkoły publicznej. August jest przerażony, ponieważ wie, że inni dzieci będą go wyśmiewać i wykluczać. Mimo to, postanawia spróbować i wkrótce zaczyna chodzić do szkoły.

August i jego przyjacieleAugust szybko zaczyna zaprzyjaźniać się z innymi dziećmi w szkole. Z czasem zaczyna zdobywać ich zaufanie i szacunek. August zaczyna odkrywać, że jest w stanie zrobić wiele dobrego dla swoich przyjaciół i dla szkoły.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. August i jego przyjaciele są w stanie pokonać wszystkie przeszkody i wygrać wielki mecz. August zostaje uznany za bohatera i wszyscy doceniają jego wyjątkowość. Film pokazuje, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach można znaleźć szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Cud purymowy obsada
Cud purymowy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 57 min.
Reżyseria: Izabella Cywińska
Scenariusz: Maciej Karpiński
Produkcja: Polska
Premiera: 9 maja 2000 (świat)

Cud purymowy - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Cud purymowy - Opinie

10 + 3 =

Cud purymowy - polecane w tej kategorii

Cud purymowy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne