Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Lisa

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Lisa to atrakcyjna kobieta w wieku 50 plus. Niezależna, po rozwodzie, matka nastoletniego syna. Przez jakiś czas łączą ją intymne relacje z Sandym Kominskym. Po pewnym czasie jednak proponuje mu związek oparty wyłącznie na przyjaźni. 


WYGLĄD


Lisa nosi długie, jasne, kręcone włosy. Podoba się mężczyznom, ubiera się gustownie, podkreślając swoją atrakcyjność. 


BIOGRAFIA


Lisa, kursantka szkoły aktorskiej Sandy’ego Kominsky’ego, wpada w oko swojemu nauczycielowi. Oboje flirtują ze sobą, a podczas jednego z ćwiczeń aktorskich ona proponuje mu spotkanie. Sandy, mimo że Lisa bardzo mu się podoba, początkowo wzbrania się przed tym i czuje się niezręcznie wobec innych studentów. Żeby to jakoś zatuszować, mówi głośno: „Słyszeliście? To ona mnie pierwsza zaprosiła!”.


Znajomość z Sandym ma szansę na powodzenie, choć pierwsza randka kończy się wizytą w szpitalu (gdzie odwiedzają umierającą na raka przyjaciółkę Sandy’ego), a kolejne spotkanie obojga wypada na pogrzebie (jak żartują, ma to charakter ich drugiej randki). 


Lisa jest zainteresowana widywaniem się z Sandym (jedno z ich spotkań kończy się w łóżku), lecz jednocześnie wysyła mu wyraźne sygnały co do granic i częstotliwości tych spotkań. Czasem woli po prostu spędzić czas sama i nie angażować się w związek tak bardzo jak partner. To z kolei staje się przyczyną wzajemnych niedomówień i wybuchów emocji między nią i Sandym. Z czasem Lisa stawia jednak na swoją niezależność, a wszelkie wątpliwości co do przyszłych relacji z mężczyzną wyjaśnia między innymi podczas zajęć w szkole aktorskiej, kiedy w jednym z ćwiczeń znowu partneruje jej Sandy. 


 

Pełna biografia »

Lisa - powiązania postaci

Lisa
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Nancy Travis

Lisa - Opinie

3 + 3 =

The Kominsky Method - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne