Oficer - fabułaFabuła serialu "Oficer"Serial "Oficer" opowiada historię policjantki, która po wielu latach służby wraca do swojego rodzinnego miasta. Oficer Kate Jensen (Anna Friel) powraca do rodzinnego miasta, aby zająć się sprawą morderstwa, które wstrząsnęło miastem.

PostacieKate Jensen jest główną bohaterką serialu. Jest byłą policjantką, która powraca do rodzinnego miasta, aby rozwiązać sprawę morderstwa. Jest silną i odważną kobietą, która nie boi się stawić czoła przeciwnościom.

Detektyw John Hall (Toby Stephens) jest partnerem Kate. Jest doświadczonym detektywem, który współpracuje z Kate, aby rozwiązać sprawę morderstwa.

Kapitan Roberta Price (Lorraine Ashbourne) jest szefem Kate i Johna. Jest doświadczonym policjantem, który wspiera Kate i Johna w ich śledztwie.

AkcjaKate i John śledzą sprawę morderstwa, które wstrząsnęło miastem. Przesłuchują świadków i zbierają dowody, aby znaleźć sprawcę. W miarę postępów w śledztwie, Kate i John odkrywają, że sprawa jest bardziej skomplikowana, niż się wydawało.

W trakcie śledztwa Kate i John spotykają wielu ludzi, którzy mogą mieć związek z morderstwem. Muszą zebrać wszystkie dowody, aby złapać sprawcę. W końcu odkrywają, że sprawca jest bliżej, niż się wydawało.

Kate i John muszą zebrać wszystkie dowody, aby złapać sprawcę. W końcu odkrywają, że sprawca jest bliżej, niż się wydawało. Muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby doprowadzić sprawę do końca. W końcu odkrywają, kto stoi za morderstwem i doprowadzają sprawcę do sprawiedliwości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Oficer obsada
Oficer
Kategoria: Seriale
Gatunek: Kryminał, Sensacyjny, Dramat
Czas trwania: 55 min.
Reżyseria: Maciej Dejczer
Scenariusz: Wojciech Tomczyk
Produkcja: Polska, Niemcy
Premiera: 17 marca 2005

Oficer - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Oficer - Opinie

5 + 1 =

Oficer - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne