Krwawy test


0 głosy
The Final
Oceń film
0.00

Krwawy test - fabułaFabuła filmu "Krwawy test"Film "Krwawy test" to thriller psychologiczny w reżyserii Jona Cassar. Głównymi bohaterami są dr David Huxley (Stephen Dorff) i jego żona, dr Elizabeth Huxley (Mira Sorvino).

ZagrożenieDr Huxley jest wybitnym psychiatrą, który pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Pewnego dnia odkrywa, że jeden z pacjentów, którym się opiekuje, ma zamiar popełnić samobójstwo. Postanawia go uratować, ale wkrótce odkrywa, że pacjent jest zamieszany w morderstwo.

TajemnicaDr Huxley postanawia rozwiązać tajemnicę morderstwa, ale wkrótce odkrywa, że jest ona związana z jego własną przeszłością. Wkrótce okazuje się, że jego pacjent jest jego bratem, który został porwany w dzieciństwie.

Walka o przetrwanieDr Huxley i jego żona muszą stawić czoła przeciwnikom, którzy chcą ukryć prawdę o morderstwie. Muszą walczyć o przetrwanie, aby ocalić swoje życie i odkryć prawdę.

ZakończenieDr Huxley i jego żona muszą stawić czoła przeciwnikom i odkryć prawdę o morderstwie. W końcu odkrywają, że morderstwo zostało popełnione przez jednego z ich pacjentów. Dr Huxley i jego żona muszą stawić czoła przeciwnikom i walczyć o przetrwanie, aby ocalić swoje życie i odkryć prawdę. W końcu odkrywają, że morderstwo zostało popełnione przez jednego z ich pacjentów. Film kończy się happy endem, gdy dr Huxley i jego żona odkrywają prawdę i są w stanie ocalić swoje życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Krwawy test obsada
Krwawy test
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Joey Stewart
Scenariusz: Jason Kabolati
Produkcja: USA
Premiera: 19 sierpnia 2010 (świat)

Krwawy test - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Krwawy test - Opinie

9 + 7 =

Krwawy test - polecane w tej kategorii

Krwawy test - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne