Obce ciało


0 głosy
Obce ciało
Oceń film
0.00

Obce ciało - fabułaFabuła filmu "Obce ciało"Film "Obce ciało" to opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Anna, która przybywa do małego miasteczka w celu odnalezienia swojego ojca. Anna szybko odkrywa, że w mieście dzieją się dziwne rzeczy.

Tajemniczy obcyAnna szybko zaczyna spotykać tajemniczego obcego, który wygląda jak jej ojciec. Obcy twierdzi, że jest jej ojcem, ale Anna nie jest pewna, czy wierzyć mu. Obcy twierdzi, że jest w stanie pomóc jej odkryć prawdę o jej ojcu.

Tajemniczy kultAnna odkrywa, że w mieście działa tajemniczy kult, który wykorzystuje obcego do swoich celów. Kult wykorzystuje obcego do wpływania na ludzi w mieście i wprowadzania w nich zmian. Anna postanawia zbadać, co kryje się za tajemniczym kultem.

Walka o prawdęAnna i jej przyjaciele postanawiają walczyć z kultem i odkryć prawdę o jej ojcu. Wkrótce odkrywają, że obcy jest w rzeczywistości jej ojcem i że kult wykorzystuje go do swoich celów. Anna i jej przyjaciele muszą zmierzyć się z kultem, aby odzyskać jej ojca i odkryć prawdę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Obce ciało obsada
Obce ciało
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 112 min.
Reżyseria: Krzysztof Zanussi
Scenariusz: Krzysztof Zanussi
Produkcja: Polska, Rosja, Włochy
Premiera: 5 grudnia 2014 (Polska)
8 września 2014 (świat)

Obce ciało - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Obce ciało - Opinie

2 + 5 =

Obce ciało - polecane w tej kategorii

Obce ciało - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne