Być jak Flynn


0 głosy
Being Flynn
Oceń film
0.00

Być jak Flynn - fabułaFabuła filmu "Być jak Flynn"Film "Być jak Flynn" opowiada historię młodego chłopca o imieniu Flynn. Flynn jest zafascynowany swoim ojcem, który jest sławnym poszukiwaczem przygód. Flynn marzy o tym, aby zostać takim samym poszukiwaczem przygód jak jego ojciec.

Podróż Flynn'aFlynn postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć swojego ojca. Wyrusza wraz ze swoim przyjacielem, Williem, i jego siostrą, Emmą. Podczas swojej podróży Flynn spotyka wielu interesujących ludzi, którzy pomagają mu w jego poszukiwaniach.

Spotkanie z ojcemFlynn w końcu odnajduje swojego ojca, który okazuje się być zupełnie innym człowiekiem niż Flynn się spodziewał. Ojciec Flynn'a jest zmęczony życiem i nie ma już siły na poszukiwanie przygód. Flynn postanawia pomóc swojemu ojcu i wspólnie wyruszają w podróż, aby odnaleźć skarb.

ZakończeniePodczas swojej podróży Flynn i jego ojciec odkrywają, że skarb, który szukali, to w rzeczywistości ich wspólne doświadczenia. Flynn i jego ojciec wracają do domu, gdzie Flynn zdaje sobie sprawę, że jego marzenie o byciu takim samym poszukiwaczem przygód jak jego ojciec, zostało spełnione.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Być jak Flynn obsada
Być jak Flynn
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Biograficzny
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Paul Weitz
Scenariusz: Paul Weitz
Produkcja: USA
Premiera: 2 marca 2012 (świat)

Być jak Flynn - gdzie obejrzeć

7 zł
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Być jak Flynn - Opinie

6 + 7 =

Być jak Flynn - polecane w tej kategorii

Być jak Flynn - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne