Fot: Shutterstock

Camille

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Mieszkająca w Paryżu Camille jest dziewczyną Gabriela. Prowadzi w tym mieście galerię sztuki. Darzy sympatią Emily, której pomaga w trudnych sytuacjach, wynikających z niezrozumienia francuskich obyczajów. Jest energiczną i przedsiębiorczą dziewczyną. 


WYGLĄD


Camille to atrakcyjna dziewczyna o długich blond włosach. Zwykle z szerokim, przyjaznym uśmiechem. Gustownie się ubiera, podkreślając swój styl nakryciami głowy czy innymi elementami garderoby. 


BIOGRAFIA


Camille pojawia się w serialu w chwili przypadkowego spotkania Emily, której pomaga wyplątać się z kłopotliwej konwersacji z niemiłą kwiaciarką. Emily, której paryżanie niemal na każdym kroku wytykają nieznajomość francuskiego, mówi z wdzięcznością do Camille: "Jesteś miła, jesteś Francuzką i mówisz po angielsku!".


Camille polubiła Emily i deklaruje, że pomoże jej się zaadaptować w tym mieście, a w każdym razie dotrzymać jej czasem towarzystwa. Razem fotografują się… w łóżku na potrzeby rozkręconej przez Emily kampanii w mediach społecznościowych, dotyczącej produktów jednego z klientów agencji Savoir (gdzie Emily zajmuje się marketingiem). Potem Camille zaprasza ją do prowadzonej przez siebie galerii sztuki, by tam mogła spotkać potencjalnego klienta, dla którego agencja Savoir chciałaby przygotować ofertę. 


Camille często też proponuje jej wspólny wypad na miasto, we troje, czyli z udziałem swojego chłopaka Gabriela, nie wiedząc, że między nim i Emily doszło do zbliżenia - Emily pewnego wieczoru pocałowała zaskoczonego Gabriela. Stało się to po udanej kolacji biznesowej w restauracji, w której Gabriel gotuje. Emily czuje się z tym niezręcznie, ale ani ona, ani Gabriel nie mówią Camille o tym zajściu.


Camille mieszka w Paryżu, ale pochodzi z Szampanii, gdzie jej rodzice prowadzą niedużą winnicę. Zaprasza do niej Emily (zabierają tam także Gabriela), ponieważ przygotowała dla niej konkretną propozycję zawarcia kontraktu na wypromowanie przez Savoir produkowanego w rodzinnej winnicy szampana. Pobyt w winnicy miałby ułatwić omówienie szczegółów umowy z rodziną Camille. Rozmowa z rodzicami staje się także okazją do przypomnienia o ofercie udzielenia wsparcia Gabrielowi, który chciałby wykupić restaurację, gdzie obecnie pełni rolę szefa kuchni, a nie może tego zrobić, ponieważ nie dysponuje wystarczającymi pieniędzmi. Rodzina Camille składa mu więc propozycję pożyczki, na co Gabriel nie chce się zgodzić. To bywa powodem kłótni między nim a Camille, która nie widzi niczego złego w tym, by w taki sposób pomóc swojemu chłopakowi. 


Konflikt między nimi narasta, a Camille czuje się zraniona faktem, że Gabriel, nie mogąc zrealizować swoich zawodowych planów, postanawia wyjechać z Paryża. To oznaczałoby koniec ich związku, ponieważ ona również chce opuścić Paryż i wrócić w swoje rodzinne strony. 

Pełna biografia »

Camille - powiązania postaci

Camille
Fot: YanRB / Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Aktor: Camille Razat

Camille - Opinie

3 + 6 =

Emily w Paryżu - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne