Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Gryzoń z autobusu

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Fleabag”, grany przez Jamiego Demetriou. Występuje tylko w pierwszym sezonie. Jest dokumentalistą. Uwielbia dużo mówić, przede wszystkim o sobie. Ma specyficzne poczucie humoru. Sprawia wrażenie osoby pewnej siebie, ale łatwo go onieśmielić. Często ekscytuje się prozaicznymi sytuacjami. Boi się gryzoni.


WYGLĄD


Bohater jest wysokim, szczupłym brunetem. Ma zarost. Cechą charakterystyczną są jego wystające przednie zęby. Lubi nosić brązowe i bordowe ubrania.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Mężczyzna poznaje Fleabag w autobusie. Po krótkiej rozmowie zaprasza ją na randkę. Tego samego wieczoru dwójka bohaterów spotyka się w pubie. Mężczyzna zalewa Fleabag potokiem informacji. Gdy idzie do toalety, główna bohaterka kradnie pieniądze z jego portfela. Później proponuje mu kontynuację spotkania w jej mieszkaniu, jednak mężczyzna odmawia. Oburzona Fleabag wychodzi z pubu. 


Po paru dniach główna bohaterka zaprasza go na imprezę niespodziankę z okazji urodzin jej siostry. Mężczyzna stara się zrobić jak najlepsze wrażenie na jej rodzinie. Przypadkowo zwraca na siebie uwagę wszystkich gości, gdy razem z Fleabag rozbijają parę kieliszków. Ich wieczór kończy się w kawiarni, w której dochodzi do zbliżenia seksualnego między bohaterami. Mężczyzna jest rozczarowany, gdy orientuje się, że Fleabag nie jest z nim szczera.


 

Pełna biografia »

Gryzoń z autobusu - powiązania postaci

Gryzoń z autobusu
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Jamie Demetriou

Gryzoń z autobusu - Opinie

5 + 5 =

Współczesna dziewczyna - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne