Jak dogonić szczęście


0 głosy
Hector and the Search for Happiness
Oceń film
0.00

Jak dogonić szczęście - fabułaPrzyjaciele na zawszeGłównymi bohaterami filmu "Jak dogonić szczęście" są trzy przyjaciółki: Holly, Marina i Luce. Przyjaźń trzech dziewczyn zaczyna się w dzieciństwie, kiedy wszystkie trzy trafiają do tej samej szkoły. Przez lata wzajemna więź między nimi wzrasta, aż w końcu stają się nierozłącznymi przyjaciółmi.

Przygoda życiaKiedy dziewczyny kończą szkołę średnią, postanawiają wyruszyć w podróż po Europie. Podczas wyprawy odkrywają, że szczęście można znaleźć wszędzie, nawet w najmniej oczekiwanych miejscach. Przeżywają wiele przygód, poznają nowych ludzi i odkrywają, że szczęście może być wszędzie.

Przeszkody na drodzePodczas podróży dziewczyny napotykają wiele przeszkód. Muszą poradzić sobie z problemami finansowymi, zmieniającymi się planami i trudnymi wyborami. Pomimo wszystkich przeciwności, dziewczyny zawsze trzymają się razem i wspierają nawzajem.

Szczęście w zasięgu rękiW końcu dziewczyny odkrywają, że szczęście jest w zasięgu ich rąk. Przyjaźń, którą dzielą, jest najważniejszym skarbem, jaki mogą zdobyć. Film kończy się sceną, w której trzy przyjaciółki wspólnie świętują swoje odkrycie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jak dogonić szczęście obsada
Jak dogonić szczęście
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 114 min.
Reżyseria: Peter Chelsom
Scenariusz: Peter Chelsom, Tinker Lindsay, Maria von Heland
Produkcja: Kanada, Niemcy, RPA, Wielka Brytania
Premiera: 14 listopada 2014 (Polska)
14 sierpnia 2014 (świat)

Jak dogonić szczęście - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Jak dogonić szczęście - Opinie

10 + 1 =

Jak dogonić szczęście - polecane w tej kategorii

Jak dogonić szczęście - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne