Internat


2 głosy
The Moth Diaries
Oceń film
2.00

Internat - fabułaFabuła filmu "Internat"Film "Internat" opowiada historię młodego chłopca, który musi zamieszkać w szkolnym internacie. Jego rodzice wyjeżdżają za granicę, a on zostaje sam w nowym miejscu.

Główny bohaterGłównym bohaterem filmu jest chłopiec o imieniu Kuba. Jest on bardzo nieśmiały i wycofany, a jego największym marzeniem jest znalezienie przyjaciół. Kuba musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, które czekają go w internacie.

Inni bohaterowieW filmie pojawia się wielu innych bohaterów. Są to m.in. starsi uczniowie, którzy są bardzo zazdrośni o Kubę i nie chcą go akceptować. Są też nauczyciele, którzy starają się pomóc Kubie w odnalezieniu się w nowym miejscu.

Rozwój akcjiKuba postanawia zmienić swoje życie i zaczyna działać. Próbuje zdobyć przyjaciół i zdobywa ich zaufanie. Wkrótce zaczyna odnosić sukcesy w szkole i zaczyna być szanowany przez innych uczniów.

ZakończenieKuba odnajduje swoje miejsce w internacie i zaczyna cieszyć się życiem. Jego przyjaźń z innymi uczniami jest silna i trwała. Kuba uczy się, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i jak wykorzystać swoje umiejętności, aby osiągnąć sukces.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Internat obsada
Internat
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 78 min.
Reżyseria: Mary Harron
Scenariusz: Marry Harron
Produkcja: Irlandia, Kanada
Premiera: 26 października 2012 (Polska)
6 września 2011 (świat)

Internat - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj

Internat - Opinie

5 + 7 =

Internat - polecane w tej kategorii

Internat - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne