Fanka


0 głosy
Elle l'adore
Oceń film
0.00

Fanka - fabułaFabuła filmu "Fanka"Film "Fanka" to opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Anna, która jest wielką fanką muzyki. Anna jest bardzo zaangażowana w świat muzyki i wszystko, co z nim związane. Pragnie zostać profesjonalnym muzykiem, ale jej rodzice nie są z tego zadowoleni.

Anna i jej przyjacieleAnna ma wielu przyjaciół, którzy wspierają ją w jej marzeniach. Wśród nich są: jej najlepsza przyjaciółka, która jest jej wsparciem i motywacją, oraz jej starszy brat, który jest jej największym fanem.

Spotkanie z muzykiemPewnego dnia Anna spotyka muzyka, który wywarł na niej ogromne wrażenie. Muzyk okazuje się być bardzo zainteresowany jej muzycznymi umiejętnościami i zaprasza ją do współpracy. Anna jest zachwycona, ale jej rodzice nadal nie są zadowoleni z jej decyzji.

Walka o marzeniaAnna postanawia walczyć o swoje marzenia i wyrusza w podróż, aby zrealizować swoje muzyczne marzenia. W trakcie swojej podróży spotyka wielu ludzi, którzy wspierają ją w jej przedsięwzięciu.

ZakończenieAnna ostatecznie osiąga sukces i zostaje profesjonalnym muzykiem. Jej rodzice są z niej dumni i w końcu akceptują jej decyzję. Anna jest szczęśliwa, że udało jej się zrealizować swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Fanka obsada
Fanka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Jeanne Herry
Scenariusz: Jeanne Herry
Produkcja: Francja
Premiera: 27 marca 2015 (Polska)
18 czerwca 2014 (świat)

Fanka - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Fanka - Opinie

2 + 7 =

Fanka - polecane w tej kategorii

Fanka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne