Blueberry


0 głosy
Blueberry
Oceń film
0.00

Blueberry - fabułaFabuła filmu "Blueberry"Film "Blueberry" to western w reżyserii Janusza Majewskiego. Głównym bohaterem jest Mike Blueberry, który po wielu latach wraca do swojego rodzinnego miasteczka. Mike jest byłym oficerem armii, który po wojnie został zmuszony do opuszczenia swojego domu.

Mike BlueberryMike Blueberry jest głównym bohaterem filmu. Jest byłym oficerem armii, który po wojnie został zmuszony do opuszczenia swojego rodzinnego miasteczka. Po powrocie do miasteczka Mike odkrywa, że jego dawny przyjaciel, Bob, został zamordowany. Mike postanawia zemścić się na mordercy.

John F. KennedyJohn F. Kennedy jest postacią drugoplanową w filmie. Jest on szeryfem miasteczka, który pomaga Mike'owi w jego poszukiwaniach. Kennedy jest zdeterminowany, aby pomóc Mike'owi w odnalezieniu mordercy Boba.

ZakończenieMike i Kennedy w końcu odnajdują morderce Boba. Mike postanawia zemścić się na mordercy, ale Kennedy przekonuje go, aby zostawił sprawę w rękach sądu. Mike zgadza się i w końcu odnajduje spokój. Film kończy się sceną, w której Mike i Kennedy odchodzą razem w stronę zachodzącego słońca.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Blueberry obsada
Blueberry
Kategoria: Filmy
Gatunek: Western
Czas trwania: 124 min.
Reżyseria: Jan Kounen
Scenariusz: Gérard Brach, Louis Mellis i in.
Produkcja: USA, Francja, Wielka Brytania, Meksyk
Premiera: 11 lutego 2004 (świat)

Blueberry - gdzie obejrzeć

5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Blueberry - Opinie

6 + 7 =

Blueberry - polecane w tej kategorii

Blueberry - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne