Charlie


2 głosy
The Perks of Being a Wallflower
Oceń film
3.00

Charlie - fabułaFabuła filmu "Charlie"Film "Charlie" opowiada historię młodego chłopca o imieniu Charlie, który mieszka w małym miasteczku. Jego życie jest pełne radości i szczęścia, aż do dnia, w którym jego rodzice zostają zabici przez gangsterów. Charlie zostaje sam na świecie i musi zmierzyć się z trudnymi wyborami.

Charlie i jego przyjacieleCharlie znajduje przyjaciół w postaci grupy dzieci, które również straciły swoich rodziców. Wspólnie tworzą grupę, która nazywa się "Charlie's Angels". Grupa ta staje się dla Charlie rodziną, która wspiera go w trudnych chwilach.

Walka z gangsteramiCharlie i jego przyjaciele postanawiają zemścić się na gangsterach, którzy zabili ich rodziców. W tym celu wykorzystują swoje umiejętności i wiedzę, aby znaleźć sposób na pokonanie gangsterów.

ZakończenieCharlie i jego przyjaciele udaje się pokonać gangsterów i odzyskać spokój w mieście. W końcu Charlie może cieszyć się szczęśliwym życiem, którego tak bardzo pragnął. Film kończy się sceną, w której Charlie i jego przyjaciele bawią się na placu zabaw, ciesząc się wolnością i szczęściem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Charlie obsada
Charlie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Stephen Chbosky
Scenariusz: Stephen Chbosky
Produkcja: USA
Premiera: 8 września 2012 (świat)

Charlie - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Charlie - Opinie

6 + 10 =

Charlie - polecane w tej kategorii

Charlie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne