Szkoła życia


0 głosy
School of life
Oceń film
0.00

Szkoła życia - fabułaFabuła filmu "Szkoła życia"Film "Szkoła życia" opowiada o grupie młodych ludzi, którzy postanawiają zmienić swoje życie. Głównym bohaterem jest John, który po ukończeniu szkoły średniej postanawia zacząć nowe życie. Wraz z przyjaciółmi postanawia założyć własną firmę.

John i jego przyjacieleJohn jest wspierany przez swoich przyjaciół: Mary, która jest jego najlepszą przyjaciółką, oraz Toma, który jest jego najlepszym przyjacielem. Wszyscy trzej są bardzo zdeterminowani, aby osiągnąć sukces.

Początki firmyJohn i jego przyjaciele zaczynają od małej firmy, która zajmuje się sprzedażą ubrań. Firma szybko się rozwija, a John i jego przyjaciele zaczynają zarabiać coraz więcej pieniędzy.

KryzysNiestety, firma Johna i jego przyjaciół zostaje dotknięta kryzysem finansowym. Wszyscy tracą wszystko, co zarobili. John i jego przyjaciele muszą zacząć od nowa.

Szkoła życiaJohn i jego przyjaciele postanawiają wziąć udział w programie szkoleniowym, który ma im pomóc w odzyskaniu utraconych pieniędzy. Program nazywa się "Szkoła życia".

ZakończenieJohn i jego przyjaciele uczą się wielu ważnych lekcji, które pomagają im odzyskać utracone pieniądze. Dzięki temu programowi John i jego przyjaciele odzyskują wiarę w siebie i w swoje możliwości. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym John i jego przyjaciele odnoszą sukces.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Szkoła życia obsada
Szkoła życia
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 106 min.
Reżyseria: William Dear
Scenariusz: Jonathan Kahn
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 19 lutego 2005 (świat)

Szkoła życia - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Szkoła życia - Opinie

6 + 8 =

Szkoła życia - polecane w tej kategorii

Szkoła życia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne