Fot: Ron Adar / Shutterstock.com

Przejrzysty (Translucent) - The Boys


0 głosy
The Boys
Oceń film
0.00

Przejrzysty (Translucent)

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Przejrzysty głównie spędza czas na podglądaniu kobiet w toaletach. Jest bardzo pewny siebie i arogancki.


WYGLĄD


Mężczyzna ma ciemne włosy i duże oczy. Jego skóra jest zrobiona z włókien węgla, które potrafią załamywać światło w taki sposób, że Przejrzystego nie widać. W związku z tym zazwyczaj chodzi nago, by jego moc była użyteczna.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Przejrzysty po raz pierwszy pojawia się w damskiej toalecie, w której obserwuje Gwiezdną (Starlight). Również w toalecie udaje mu się podejrzeć Hugh, który niefortunnie podkłada podsłuch w siedzibie Siódemki. Śledząc go, dociera do sklepu, w którym pracuje i tam atakuje mężczyznę. Ku jego nieszczęściu w sklepie pojawia się również Rzeźnik (Butcher) i wspólnymi siłami udaje im się pokonać supka.


Rzeźnik zawozi Przejrzystego do Francuza (Frenchie) i tam zamykają go w klatce. Przejrzysty jest pewny, że to tylko kwestia czasu, nim Vought go odnajdzie. Kiedy porywaczom uda się wreszcie wymyślić, w jaki sposób mogą zabić supka, umieszczają w nim bombę, której nie jest w stanie się pozbyć. Przejrzystemu udaje się przechytrzyć Hugh i uciec z klatki, jednak ten detonuje wtedy bombę, która rozrywa supka na kawałki. Jego resztki zostaną potem odnalezione przez Głębokiego (The Deep) i przekazane Ojczyznosławowi (Homelander).


Sezon 2


Sezon rozpoczyna się pogrzebem Przejrzystego, podczas którego Ojczyznosław informuje media, że bohater został zabity przez superterrorystę. Na jego miejsce w Siódemce przychodzi Stormfront.

Pełna biografia »

Przejrzysty (Translucent) - powiązania postaci

Przejrzysty (Translucent)
Aktor: Alex Hassell

Przejrzysty (Translucent) - Opinie

2 + 2 =

The Boys - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne