Fot: Stacey Newman / Shutterstock.com

Chłopaki z baraków


6 głosy
Trailer Park Boys
Oceń film
4.33

Lucy

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Lucy to jedna z drugoplanowych bohaterek serialu komediowego „Chłopaki z baraków”. W rolę tę wcieliła się Lucy Decoutere. Poznajemy ją niemal wyłącznie poprzez relację z jednym z tytułowych „chłopaków”, Rickym, którego jest – w zależności od danego sezonu – dziewczyną, kochanką lub współlokatorką. Ze względu na nieodpowiedzialny charakter mężczyzny ich związek ciągle wystawiany jest na kolejne próby. Co by się jednak nie działo, utrzymują kontakt, chociażby ze względu na wspólną córkę – Trinity


Lucy to średnio rozgarnięta dziewczyna, mieszkająca na osiedlu barakowozów Sunnyvale. Jej najlepszą przyjaciółką i powierniczką sekretów jest rudowłosa Sarah. Na przestrzeni całego serialu Lucy utrzymuje liczne kontakty seksualne z różnymi mężczyznami, bądź jedynie zaleca się do nich. Wiemy, że kiedyś podkochiwała się w Julianie i w pierwszych sezonach jeszcze liczy, że może coś z tego być. Dziewczyna „leci” również na policjantów, którzy posiadają atrakcyjne dla niej cechy – siłę i władzę. Z jednym z nich, podstarzałym Georgem Greenem przez dłuższy czas sypia i mieszka. Spotykała się także z Randym. Niewiele wiemy o tym, czym Lucy zajmuje się na co dzień – generalnie pozwala sobie na utrzymywanie jej przez mężczyznę, z którym aktualnie jest. Na tym tle pojawiają się duże wymagania wobec Ricky'ego, których nie potrafi on zazwyczaj spełnić. Parę łączy jednak wzajemny, trudny do opanowania pociąg seksualny – w łóżku dogadują się o wiele lepiej niż w życiu.


WYGLĄD


Lucy to młoda, szczupła, niewysoka dziewczyna. Ma niebieskie oczy i najczęściej średniej długości blond włosy. Stosuje mocny makijaż i nosi sporo biżuterii. Ubiera się młodzieżowo, czasem nieco wyzywająco – w lateksowe stroje lub obcisłe sukienki odsłaniające dekolt.


BIOGRAFIA


Poznajemy ją w pierwszym sezonie, kiedy Ricky i Julian wychodzą z więzienia. Ma dosyć związku z ojcem swojej córki i nie chce z nim mieszkać, więc mężczyzna zmuszony jest spać w samochodzie na podwórku. Jednocześnie Lucy próbuje uderzać do Juliana, ożywiając w sobie uczucia pozostałe po dawnym romansie. Julian jest wówczas na etapie ogarniania życia i próby zejścia z drogi przestępczej. Ujawnia się tutaj cecha charakterystyczna Lucy, która definiuje ją przez wszystkie sezony – instynktownie zbliża się do mężczyzn, którzy są w stanie zapewnić jej stabilizację. Kiedy Ricky pnie się w górę, ma u niej zawsze większe szanse. Gdy natomiast spada na dno, dziewczyna również od niego odchodzi. 


Czasami Lucy używa seksapilu, żeby osiągnąć jakiś jeden, konkretny cel (np. aby policjant Ted Johnson zwolnił jej córkę z aresztu lub żeby nauczyciel pozwolił zdać dziewczynce szóstą klasę), a czasem po prostu żeby poprawić swoją sytuację materialną. Spotyka się to zawsze z dezaprobatą Ricky'ego, jednak mężczyzna nie czuje się zdradzany i nie ma o to żalu – zawsze gotowy jest wrócić do swojej ukochanej. Nie do zaakceptowania jest jednak dla niego pragnienie Lucy, aby wystąpić w jednym z filmów porno J-Roca, mimo że sam ma za sobą taki epizod. 


W pewnym momencie, kiedy Trinity jest już dorosła, Lucy wyprowadza się z osiedla Sunnyvale i znika z serialu. 


 

Pełna biografia »

Lucy - powiązania postaci

Lucy
Fot: Paul McKinnon / Shutterstock.com
Aktor: Lucy Decoutere
Córki: Trinity

Lucy - Opinie

8 + 8 =

Chłopaki z baraków - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne